Kutusu açılmamış ekran kartı iade edilebilir mi?

troyn666

Hectopat
Şu an indirimden ekran kartı satın almak istiyorum elimdeki para ucu ucuza hatta kuruşu kuruşuna denk geliyor. Haftaya kesin alacağım dediğim bir para var beklemede olan. Fakat haftaya kadar ürünün fiyatı eminim ki 400-500 lira artacak. Ürünü şimdi sipariş etsem, ürün geldiğinde ambalajını dahi hiçbir şekilde açmasam ve hafta içinde param gelmezse iade edebilir miyim? Kanunu okuduğumda çok açık uçlu gibi geldi satış sitelerinde iade edilebilir yazıyor ama yönetmelikle bilgisayar sarf malzemeleriyle ilgili yazanı tam anlayamadım bunu daha önce deneyimlemiş birisi var mı? Bu gece sipariş etmem gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabiki de edebilirsin. Normalde 14 gün iade sürecin var. Hatta takıp kullanıp sonra beğenmezsen de iade edebilirsin. Hangi siteden alacağını sorabilir miyim?

Hocam kanunen hakkınız. İade edebilirsiniz.

Alırken melek iade için gidersen şeytan esas yüzlerini görürsün primleri düşer o primler keyfi değilse iade için gidenin canından kıymetlidir eğer kaliteli firma değilse ki TR'de kaliteli firma 5'i geçmez 2. sınıf vatandaş muamelesi.

Kartı satın almak istediğini belirtmişsin. Neden iade edeceksin ki o zaman? İnternetten aldıysan sorun olmaz, mağaza ise zorlarsan alabilirler.
evet fakat dediğim gibi indirimli fiyatıyla param kuruşu kuruşuna denk geliyor baya yüklü bir ücreti var. Haftaya gelmesini beklediğim bir param var olurda o gelmezse iade etmem gerekecek yani benim de ümidim iade etmemekten yana...

Tabiki de edebilirsin. Normalde 14 gün iade sürecin var. Hatta takıp kullanıp sonra beğenmezsen de iade edebilirsin. Hangi siteden alacağını sorabilir miyim?
n11 den almayı düşünüyorum, teknobiyotiğin kendi sitesinde 100 lira daha ucuz, ama iade ederken en azından iade etmek zorunda kalırsam n11 daha çok yardımcı olur diye düşünüyorum...

Evet fakat dediğim gibi indirimli fiyatıyla param kuruşu kuruşuna denk geliyor bayağı yüklü bir ücreti var. Haftaya gelmesini beklediğim bir param var olurda o gelmezse iade etmem gerekecek yani benim de ümidim iade etmemekten yana...

N11'den almayı düşünüyorum, teknobiyotiğin kendi sitesinde 100 lira daha ucuz, ama iade ederken en azından iade etmek zorunda kalırsam N11 daha çok yardımcı olur diye düşünüyorum...

N11 mağazaları çok güvenilir değil genellikle. Mağazayı iyice incele yorumlara ve ürünlerine bak. Dikkat et eğer ekran kartı alacaksan miningli olmamasına dikkat et. Malesef benim başıma geldi...
Ama iade konusunda Teknobiyotik'te sıkıntı yaşacağını sanmıyorum büyük mağaza ne de olsa.

Geri
Yukarı