Kutusu açılmamış GTX 1060 nasıl satılır?

alihandrox

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle. Fortnite Türkiye'nin yapmış olduğu bir çekiliş ile üreticisi ASUS olan bir GTX 1060 kazandım. Şuanda halihazırda bir masaüstü bilgisayarım bulunmamakta ve daha çok oyunlarımı PS4 üzerinden oynamaktayım. Bu ekran kartını da vakti geçmeden elden çıkarmak istiyorum. Kutusunu açmadım bu arada. Bu kartı nerede ve nasıl satabilirim, yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba öncelikle. Fortnite Türkiye'nin yapmış olduğu bir çekiliş ile üreticisi ASUS olan bir GTX 1060 kazandım. Şuanda halihazırda bir masaüstü bilgisayarım bulunmamakta ve daha çok oyunlarımı PS4 üzerinden oynamaktayım. Bu ekran kartını da vakti geçmeden elden çıkarmak istiyorum. Kutusunu açmadım bu arada. Bu kartı nerede ve nasıl satabilirim, yardımcı olabilir misiniz?
Sahibinden.com, LetGo gibi sitelerden satabilirsin. Kutusu açılmamış diye belirtirsin ama fiyatını sıfır fiyatına yakın tutarsan kolay kolay satılmaz. Bu arada hayırlı olsun.

Fiyatını belirtir fotoğraf atar ve özelliklerinden bahsedersen almaya talip olabilirim. Yakın zamanda 1060 almayı düşünüyordum, yabancıya gitmemiş olur :)

Fiyatını belirtir fotoğraf atar ve özelliklerinden bahsedersen almaya talip olabilirim. Yakın zamanda 1060 almayı düşünüyordum, yabancıya gitmemiş olur :)

Kutusu bu şekilde. Pek anlamıyorum açıkçası. Sizce fiyatı kaça satılmalı?
IMG_4660.JPG

Kutusu bu şekilde. Pek anlamıyorum açıkçası. Sizce fiyatı kaça satılmalı?Eki Görüntüle 386715
Dostum inan çok ihtiyacım var lakin fiyat söylemek istemem sen ne kadar istiyorsan söyle ona göre konuşur gerekirse pazarlık yaparız. Şimdi aklında bir fiyat vardır benim söylediğimle uyuşmaz vs. o yüzden fiyatını sen belirt.

İnternette baktım biraz Hepsiburada'da fiyatı şuan yaklaşık 2300 lira. Eğer isterseniz ve size uygunsa 2000-1900 anlaşabiliriz?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı