Kutusu açılmış tablet iade edilir mi?

Pobeda

Hectopat
Yer
Eilat / İsrail
Merhaba arkadaşlar. 2 gün önce Amazon üzerinden yaklaşık 19.450TL ödeyerek Samsung Galaxy Tab S9 model tablet aldım. Dün cihaza ek sepette Buds FE kulaklığı 399 TL'ye veriyorlardı lakin tablet dağıtımda olduğu için pek umursamadım. Fakat bugün yaklaşık 450TL indirime girdiğini görünce ürünü iade edip kulaklık ile birlikte tekrardan almaya karar verdim. Sizce kutusunu açmış olduğum tableti iade edebilir miyim?
Bu konu hakkında tecrübe sahibi arkadaşlar bilgilendirirse çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mağazadan alınca problem çıkartabiliyorlar kulaklıkta vs. ama internetten alınca 14 gün yasal iade süreniz bulunuyor.

Belki amazona yazarsanız Buds FE için indirim kodu vs. verebilirler.

Merhaba arkadaşlar. 2 gün önce Amazon üzerinden yaklaşık 19.450TL ödeyerek Samsung Galaxy Tab S9 model tablet aldım. Dün cihaza ek sepette Buds FE kulaklığı 399 TL'ye veriyorlardı lakin tablet dağıtımda olduğu için pek umursamadım. Fakat bugün yaklaşık 450TL indirime girdiğini görünce ürünü iade edip kulaklık ile birlikte tekrardan almaya karar verdim. Sizce kutusunu açmış olduğum tableti iade edebilir miyim?
Bu konu hakkında tecrübe sahibi arkadaşlar bilgilendirirse çok sevinirim.
Bu duruma benzer birşey benim başıma gelmişti aldığım ürün tablet Asus marka bilgisayar anakartıydı ürün elime ulaştığında kutusunu açıp test ettim ve ürün bozuk çıktı firmaya iade ettim firma 2 gün sonra ürünün kutusu açılmış diye iadeyi kabul etmeyerek beni servise yönlendirdi çok şükür sorunumu çözdüm uzun lafın kısası elektronik ürünler kutusundan açıldığı anda Garanti kapsamına girer ve satan firmayı alakadar etmez
SANA ŞUNU SÖYLEYECEĞİM İADE ET YİNEDE ŞANSINI DENE %50 ALABİLİRLER UMARIM ALIRLAR 🙂

Mağazadan alınca problem çıkartabiliyorlar kulaklıkta vs. ama internetten alınca 14 gün yasal iade süreniz bulunuyor.

Belki amazona yazarsanız Buds FE için indirim kodu vs. verebilirler.

Buds FE için yazdığımda iade edip tekrar sipariş edin demişlerdi. Bu indirim için indirim kodu verirlerse iade etmeyi düşünmem açıkçası :)

Amazona söyleyin ürün için kupon verirler Amazon müsteriyi üzmemek için şirketi üstüne yapar.
Yarın müşteri hizmetlerine bir danışacağım. Umarım düşündüğünüz gibi olur.

Bu duruma benzer bir şey benim başıma gelmişti aldığım ürün tablet ASUS marka bilgisayar anakartıydı ürün elime ulaştığında kutusunu açıp test ettim ve ürün bozuk çıktı firmaya iade ettim firma 2 gün sonra ürünün kutusu açılmış diye iadeyi kabul etmeyerek beni servise yönlendirdi çok şükür sorunumu çözdüm uzun lafın kısası elektronik ürünler kutusundan açıldığı anda Garanti kapsamına girer ve satan firmayı alakadar etmez
SANA ŞUNU SÖYLEYECEĞİM İADE ET yine de ŞANSINI DENE %50 ALABİLİRLER UMARIM ALIRLAR 🙂

Bendeki ürün bozuk olmadığı için servise yönlendireceğini sanmam lakin beni iadeye karşı üşendiren şey ürünü alıp kontrol etme zarfında yaklaşık 7 ile 14 gün arası bekletmeleri. Bu sürede iadesi garanti olmayan bir ürünün yerine tekrardan aynı ürünü almak istemiyorum. Yarın bu konu hakkında müşteri hizmetleri ile konuşacağım. İnşallah orta yolu buluruz :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı