Kuzenim oyun konsolumun fiyatını ucuz göstermeye çalışıyor ve moralim bozuluyor

Nasıl dertler var... Arkadaşım şimdi tatsız konuları açmak istemiyorum duyar kasmak gibi bir derdim de yok da ülkece balık hafızalıyız daha 2 ay önce on binlerce insan öldü kaç bin insan eşini dostunu kaybetti, evsiz kaldı senin burada üzüldüğün şeye bak diyecek söz bulamıyorum...

Nasıl dertler var... Arkadaşım şimdi tatsız konuları açmak istemiyorum duyar kasmak gibi bir derdim de yok da ülkece balık hafızalıyız daha 2 ay önce on binlerce insan öldü kaç bin insan eşini dostunu kaybetti, evsiz kaldı senin burada üzüldüğün şeye bak diyecek söz bulamıyorum...

Abicim bizde yaşadık bu depremi Adana'da olarak düşünerek psikolojimizimi bozalım yani.

Abicim bizde yaşadık bu depremi Adana'da olarak düşünerek psikolojimizimi bozalım yani.
Kardeşim dert ettiğin şeyden anlayabildiğim kadarıyla yaşın küçük. Yazdığım mesajdan anlaman gereken şey bu değil. İnsanların ne kadar büyük dertleri varken senin saçma sapan bir şeyi kendine dert edinip üzülmen. Takma ufak şeyleri hayatta çok daha ciddi şeyler var.

Benim takıntım arkadaşlar kuzeninle teknoloji rekabeti içindeyiz, onun masaüstü PC'si var benim Xbox One konsolum var ve o sürekli Xbox One araştırıp düşük fiyatlıyı seçip aratıyor. 230 ilan var 1500 3000 arası ayarlıyor 13 tane ilan çıkıyor ve onları gösteriyor. 3000 10000 yapınca 201 tane çıkıyor o da ucuzları bulup beni kışkırtıyor ve moralim bozuluyor ucuz gorunce. Yardim edin de çözelim.
Çok büyük bir dert, gerçekten...
Ülkede enflasyon vs. yok, hastalık yok...

Geri
Yukarı