Kuzenimin Ekran Kartı İade İsteniyor

Bozuk değil ama çatlaktı. Çalışıyor yine de.
Yaptığın çok ayıp bir şey, bunu birde övünerek anlatıyorsun.

Belki o arkadaş iyi biriydi, amacı seni dolandırmak değildi fakat sen onu dolandırarak dolandırıcılığa teşvik ettin, anakartlarda hafif çatlaklar normaldir.

Şu an suçlu olan kişi sensin, kim ne derse desin sen ürünü almışsın fakat ödemeyi yapmıyorsun.

Şu an belki masum birini dolandırarak onun gerçek dolandırıcı olmasına neden oldun, yaptığın hoş mu?

Ben anakart arıyordum. Buldum adama yazdım anlaştık. Kapıda ödemeli istedim kabul etmedi. Ben bundan T.C. istedim dedim tcni ver para atayım vermedi ben olsam bende vermem. IBAN istedim adam yok ben IBAN veremem güvenemiyorum ben size telefon numaramı vereyim ona para atın dedi. İçime kurt düştü. Tamam dedim. Sen kargoya verirken kargocuyu telefona ver para atayım dedim. Kargocuyu telefona verdi. Kargocuya sordum dediki buradan kutu aldı sadece boş poşet koydu içine. Adama verdi telefonu adam yok ben unutmuşum dedi. İçine koydu. Para atmadan kargoladı. Bende anakart geldi. Birgüzel taktım. Para da atmadım. Yalvardı istedi. Dedim anakart bozuk sana göndereyim istersen. Cevap yazmadı.😊

Böyle adama böyle yapıcanki akıllansın.
Hocam valla garip bir olay olmuş, kesin eminseniz dolandırmaya çalıştığına kabul edilebilir yaptığınız ama emin değilseniz bence parasını yollayın adama :D

Yaptığın çok ayıp bir şey, bunu bir de övünerek anlatıyorsun.

Belki o arkadaş iyi biriydi, amacı seni dolandırmak değildi fakat sen onu dolandırarak dolandırıcılığa teşvik ettin, anakartlarda hafif çatlaklar normaldir.

Şu an suçlu olan kişi sensin, kim ne derse desin sen ürünü almışsın fakat ödemeyi yapmıyorsun.

Şu an belki masum birini dolandırarak onun gerçek dolandırıcı olmasına neden oldun, yaptığın hoş mu?

Bence arkadaş doğrusunu yaptı adam boş poşet yolluyormuş yazdığına göre öyle adama öyle muamele yapılır herkes kendini uyanık sanıyor.
Kuzenimin RX 590 ekran kartını 3000 TL'ye sattık adam parayı attıktan sonra kargo istedi bizde verdik parayı ETH cüzdanına aktardı alan kişiye çalışırken video attım fakat arkadaş ürünün bozuk olduğunu söyleyerek beni dava edeceğini söylüyor. Kuzenim 16 yaşında ailesi bu duruma çok kızar zaten satış onun adına yaptık. Bu kişi şikayetçi olsa ne olur?
kardeşim korkma bir şey olmaz adam sizi tokatlamaya çalışıyor engelleyin gitsin kendini uyanık sanıyor siz video atmışsınız çalıştığına dair yukarıdaki arkadşaında belirttiği gibi seri numarasıda sizde varsa rahat olun bir şey olmaz

Yaptığın çok ayıp bir şey, bunu birde övünerek anlatıyorsun.

Adam boş kutu gönderiyordu.Görevli söylemeseydi ben mağdurdum.Hakedene hakkını veririm.

Geri
Yukarı