Kvr32s22s8/8 ve Kvr32s22s6/8 RAM arasındaki fark nedir?

Fark göremiyorum ama pahalı olan daha iyi sanki.

Bir daha bilmediğin konuda cevap yazma.

Teşekkür ederim hocam yardımlarınız için.

HAYIR. Birisi 1x16 diğeri 1X8. Aynı RAM'dan bende alacağım ve bu hangi model olduğuna bakmak için laptopun kapağını açıp baktım 1x16 çıktı. Aradaki fark ise performans. (Galiba) birisinde 1 cekirdekte 4 işci var diğerinde 8 bu da performans farkı yapıyor. Ama sizin laptopyaki RAM 1x8 SE onu almanızı tavsiye ederim.

Bir daha bilmediğin konuda cevap yazma.

HAYIR. Birisi 1x16 diğeri 1X8. Aynı RAM'dan bende alacağım ve bu hangi model olduğuna bakmak için laptopun kapağını açıp baktım 1x16 çıktı. Aradaki fark ise performans. (Galiba) birisinde 1 cekirdekte 4 işci var diğerinde 8 bu da performans farkı yapıyor. Ama sizin laptopyaki RAM 1x8 SE onu almanızı tavsiye ederim.
Abim sen şaka mısın git büyüklerinle konuşmayı öğren sonra gel sosyale yazını yaz. 1 yıl önceki konuyu da hortlatma. Pahalı olanın daha iyi olduğunu söylemişim değil mi abicim.

Abim sen şaka mısın git büyüklerinle konuşmayı öğren sonra gel sosyale yazını yaz. 1 yıl önceki konuyu da hortlatma. Pahalı olanın daha iyi olduğunu söylemişim değil mi abicim.
heheheehehhee neden bu kadar ciddiye aldın? bu sinir ne ya herkeste. Ama yorumunuzu yanlış buldum. pahalı olan 1rx16 ama konuyu kuranın laptopunda 1rx8 varsa uyumsuz çalışabilir. bu da performans kaybı yapar😆 Not: 6/8 olan 1Rx16, 8/8 Olan ise1Rx8.

Geri
Yukarı