KYK Bankkart Genç ile Taksitli Alışveriş

Makaleler
18
Yer
İzmir
Bankkart Genç ile SSD, Mouse, Modem ve kulaklık almayı düşünüyorum taksitli olarak. Bugün açtırdım kredi kartı özelliğini. Örneğin 1000₺'lik harcama yaptığımda 6 taksit yaptırabilir miyim ? Gelen mesajı da aşağıya koydum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2018-12-03-21-57-49-843.jpeg
    Screenshot_2018-12-03-21-57-49-843.jpeg
    58,2 KB · Görüntüleme: 274
500TL'lik kredi kartı ile 1000TL'lik alışveriş yapamazsınız. Ayrıca neredeyse her ürün için taksit sayısı değişir bankaya göre, alacağınız sitede veya mağazada belirtilir.

Öyle bir şey yok kardeşim limitin kadar kullanabilirsin. 5000₺'lik PC alacaksan kredi kartının limitinin 5000₺ ve üzeri olması lazım

Aylık kredi limiti 1300 TL, peki alışveriş limiti de aynı mı? Benim kredi kartım ya da bütçem yok, dışarı çıkıp bir yerde para harcamıyorken taksit ile PC almak istiyordum :( ne yapacağımı bilmiyorum. Peki , kredi kısmının üzerine 1300 tl mesela para aktarılıyor mu , örneğin700 lira yükleyip 2000 liralık alışveriş yapabiliyor musun ya da tam tersi kredi kısmındaki parayı banka kısmına aktarabiliyor musun.

Aylık kredi limiti 1300 TL, peki alışveriş limiti de aynı mı? Benim kredi kartım ya da bütçem yok, dışarı çıkıp bir yerde para harcamıyorken taksit ile PC almak istiyordum :( ne yapacağımı bilmiyorum. Peki, kredi kısmının üzerine 1300 TL mesela para aktarılıyor mu, örneğin700 lira yükleyip 2000 liralık alışveriş yapabiliyor musun ya da tam tersi kredi kısmındaki parayı banka kısmına aktarabiliyor musun?

Hayır ancak Hepsiburada gibi yerlerde parçalı ödemeyi seçerek banka ve kredi kartından ödemeye yapabilirsiniz.

Hayır ancak Hepsiburada gibi yerlerde parçalı ödemeyi seçerek banka ve kredi kartından ödemeye yapabilirsiniz.

2 farklı kart ile ödemek gibi mi, fakat benim hali hazır da 5-6 bin TL'm olmadığı için istesem de alamam ki :( Yine de sağ olasın yardımın için, eğer biraz olursa dediğinizi deneyeceğim

Yeni konular

Geri
Yukarı