KYK İçin VPN Öneri

Kullandığın VPN programının bağlandığı (seçtiğin yada sana zorunlu verilen) ülkelerdeki yoğunluğa bağlı olarak hızın da değişiyor. Modemle ilgisi yok. Evine gelen internet hızı belli zaten.

Ben de bayağı araştırdım bunu en sonunda strongVPN ile PureVPN arasında kaldım, strongvpn'in türkiye desteği yokmuş purevpn kurdum bayağı sağlam twitter falan banlıyken kral gibi girdim yazdım arkadaşlar kafayı yedi ahaha hem pc hem telefondan girebiliyorum çok rahat.

Merhaba arkadaşlar birkaç aydır kullandığım vpn programından bahsedeceğim. MegasVPN.. Online oyunlarda genelde 90-100 ping ile oynuyorum. Yurt yoğunluğuna bağlı olarak 120-150 ye kadar arada fırlasada genel stabil olarak 90-100ms ping var ve diğer vpn lere göre çok iyi. Referans sistemi var. Eğer benim bu linkimden üye olursanız www.megasvpn.com/ref.php?id=814566

Sizin kaybedecek birşeyiniz olmaz. Satın aldığınızda banada ek süre gelmiş olur. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı