KYK VPN engelini aşmak

inceleco

Hectopat
Selamlar,

VPN üzerine makaleler yazıyorum ve KYK'da ciddi bir engel var. Bu engeli aşmak ve özellikle oyunculara yardımcı olma adına, KYK'da kalan bir arkadaşla görüşmek istiyorum. Görüşmede VPN'leri teker teker test edip, çalışan bir alternatifi öğrenmek istiyorum.

Ciddi bir mağduriyeti oyuncular adına giderebileceğimi düşünüyorum. Yurtta kalan arkadaşlar mesaj atarsa sevinirim. Ayrıca bir yıllık VPN hediye edeceğim.

ben yardımcı olabilirim ama yarın memlekete gidicem geri gelince yardım ederim siz bugün geri dönerseniz deneyebildigimiz kadar vpn deneriz ben bir çok vpn denedim 1 tane çalışan buldum

Eğer bu konuda gerçekten tam bir çözüm istiyorsan bence hazır VPN'lerden uzak durman lazım. Çalışanlar da eninde sonunda engellenir.

Kendine güzel, ucuz bir VPS al ve güzelce OpenVPN kurarak kullan. Kimsenin ruhu bile duymaz. Rahat rahat, hızlı hızlı kullanırsın.

Hatta seni biraz uğraştırır ama farklı VPN profilleri yaratarak başka kişilere VPN kullanımı sağlayabilirsin, belki VPS parasını çıkartırsın, kim bilir :)

Eğer bu konuda gerçekten tam bir çözüm istiyorsan bence hazır VPN'lerden uzak durman lazım. Çalışanlar da eninde sonunda engellenir.

Kendine güzel, ucuz bir VPS al ve güzelce OpenVPN kurarak kullan. Kimsenin ruhu bile duymaz. Rahat rahat, hızlı hızlı kullanırsın.

Hatta seni biraz uğraştırır ama farklı VPN profilleri yaratarak başka kişilere VPN kullanımı sağlayabilirsin, belki VPS parasını çıkartırsın, kim bilir :)
o dedigini yaptım zaten digitaloceandan ve google compute den vps aldım hala 2 side var hatta ama kyk da engelliler ve sen başka siteden alırsan 2 günde anlaşılıp o site banlanıyor bir daha o vps e baglanamıyorsun

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı