KYK internetinde böyle bir hız gören var mı?

Benim gördüğüm hız da bu 2.7 GB'lık dosyası 10 dakikadan daha kısa bir bir sürede indirmişti. 🤩🥳
Eki Görüntüle 1317078
Peki hocam online derslere girebiliyor muydunuz? Yani takılma, donma, kopma vs sorunlarla uğraşmadan derste kalabiliyor muydunuz?

Dediğim gibi benim asıl derdim online derse yurttan girebilmek. Çünkü yurt okula uzak. 2 tane online dersim var. Bu 2 ders için yine okula gitmem gerekebilir. Ben pandemiden önce bu yurttaydım ve interneti berbattı, buna aşinayım. Ama "acaba şimdi bir iyileştirme politikası mı izlendi" diye soruyorum kendi kendime.

Evde FTTH altyapıda 112-113 Mbps hızlarla takılmak çok iyiydi de şimdi bir derse bile giremeyeceksem attan inip eşeğe binmek bile değil yürümek olur bu. :/

Derse girebilirsiniz herhangi bir sorun olmuyor hatta oturum açmanıza bile gerek kalmadan online derslerinize kotanızdan üşmeden katılabilirsiniz.
Aynen onu duydum da sanırım okulların kendine özel UZEM sistemleri için geçerli olsa gerek. Oysa bizim okul online dersleri Zoom programı üzerinden işliyor.
Derse girip sürekli donma, kopma yaşamayacaksam çok iyi benim için, teşekkür ederim. 16 Mbps bile yeterli yani. Bakalım, haftaya yurt iyice bir dolsun da görürüz o zaman.
Tekrardan teşekkür ederim.

Yoğunluğun az olduğu vakitlerde 2.4 GHz kapasitelerinde hızlar alınabiliyor.
Öğlen 11-12 gibi networke giriş yaparsan 8 saatlik oturum süresi içinde, ilginç bir şekilde hız düşüşlerinden fazla etkilenmiyorsun. KYK'den salgın patlak verdiğinde ayrıldım. Belki bu bugu fixlemiş olabilirler.

Geri
Yukarı