KYK kredi kartıyla taksitli alışveriş yapılır mı?

berkayytmz

Hectopat
Merhabalar 1800TL'lik bir ürünü almak istiyorum. Taksit seçeneğiyle 3 ay şeklinde, bunu yapabiliyor muyum? Nasıl ilerliyor? Bu iş daha önce kullanan varsa yardımcı olabilir mi? :)

Kredi kartı limitinize bağlı. KYK Genç Bankkart limitleri genelde 500 veya 1000 TRY olduğu için pek mümkün gözükmüyor.

500 TL sınırı var diye biliyorum.

Kredi kartı limitinize bağlı. Kyk genç Bankkart limitleri genelde 500 veya 1000 try olduğu için pek mümkün gözükmüyor.

Yapamazsınız, limiti var 500₺.

Bildiğim kadarıyla hayır. 650TL'lik eksi bakiyeye düşme hakkınız var. O da sadece alışverişlerde. O parayı çekemiyorsunuz yani içinden.

Tüh, teşekkürler :(.

Bildiğim kadarı ile KYK Kredi kartlarında 1800 TL'lik limit yok. Limitin kadar alışveriş yapabilirsin ve limitinden taksit tutarı değil ürünün tamamı çekilir. Mesela 2 bin tl limitin var diyelim 4 taksitle aldın ürünü. Limitinden 1800 TL çekilir ve 4 ay boyunca 1800/4 den 450 TL ödersin. "E o zaman taksitin anlamı ne, saçmalık." diyebilirsin, evet saçma ama sistem bu. Tavsiyem bulaşma kredi kartına, 3 senede zor bitirdim :D

Merhabalar 1800TL'lik bir ürünü almak istiyorum. Taksit seçeneğiyle 3 ay şeklinde, bunu yapabiliyor muyum? Nasıl ilerliyor? Bu iş daha önce kullanan varsa yardımcı olabilir mi? :)

Kyk genç kartlarında 1000TL kredi limitin 500TL nakit avans limitin var. Bundan ötürü yapamazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı