Kyk Kredisini Hangi Gün Çekebilirim?

Hüseyin35%

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Biyomedikal Teknisyeni
Kyk Kredisini sadece belirli günler mi ziraat bank'dan çekebilirim yoksa istediğim gün çekebilir miyim?

İstediğin zaman çekebilirsin.En geç ayın 10 una kadar paranız yatar istediğiniz zaman çekebilirsiniz.Ziraat öğrenci hesaplarından hesap işletim ücreti de kesmez.

Çok teşekkür ederim. Bişey daha danışıcam ilk defa alıcam ben sanırım ilk çekiceğim zaman istediğim şubeden çekebiliyormuşum bilgin var mı?

İlk defa aldığın için kartın olmadığını varsayıyorum.Hesabını hangi şubeden açtıysan komisyonsuz, diğer Ziraat şubelerinden de ufak bir komisyon karşılığında(10 Lira diye hatırlıyorum) vezneden tahsil edebilirsin paranı.

İlk alırken istediğin şubeden alırsın ancak kart çıkartmıyorlar. Gişeden aldığın zaman 10 TL gişe ücreti alır aynı zamanda. Okulunun olduğu şehirde merkez bir şube var oraya gidiyorsun sana imza attırıyorlar ve dilekçe yazıyorsun kartını çıkartıyorlar. Ben bu ay 330TL çektim ayrıca yarında yatacak. Son hanem 8 olduğu için ayın 10' nunda yatıyor.

Teşekkürler yardımlarınız için. 10 tl gözarda edilebilecek bi miktar yarın çekerim kredimi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı