KYK yemekleri nasıl ücretli oluyor?

Kwenx

Decapat
Daha fazla  
24 tane üniversite yazacağım. 2 senelik olduğu için meslek yüksek okulları aklıma takılanlar kısa ve öz. KYK'de yemek ücretleri nasıl paralı oluyor onu anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana akşam 17₺ sabah ise 8₺ olarak günlük 25₺ hak verilir. Sen yemekhaneden yemek alırken ister bu limiti aşmaycak şekilde alabilirsin fakat limiti aştığın takdirde oluşan farkı ödersin.

Sana akşam 17₺ sabah ise 8₺ olarak günlük 25₺ hak verilir. Sen yemekhaneden yemek alırken ister bu limiti aşmaycak şekilde alabilirsin fakat limiti aştığın takdirde oluşan farkı ödersin.
Hocam buna ek olarak şunu da belirteyim.
Limit genelde aşılıyor. Yemek desteğine zam geldiği gibi yemeklere daha çok zam geliyor. Yani aylık en kötü yemek desteği kadar ya da yemek desteğinin yarısı kadar da cebinden çıkıyor.

Hocam buna ek olarak şunu da belirteyim.
Limit genelde aşılıyor. Yemek desteğine zam geldiği gibi yemeklere daha çok zam geliyor. Yani aylık en kötü yemek desteği kadar ya da yemek desteğinin yarısı kadar da cebinden çıkıyor.
Elbette aşılıyor aşılmıyor demedim zaten. Ben mesela günde 5-10₺ fark ödüyordum illaki. Bu tamamen kişinin kendisine bağlı. Bazıları hiç fark ödemeden de doyabilir bazıları 20₺ dahi ödeyebilir o gün tatlı vs yemek isterse.

Yeni konular

Geri
Yukarı