KYK yurdu ilk ücreti ödememe rağmen gözükmüyor

Gün içinde düzelir muhtemelen. Duyduğum kadarıyla bayağı hatalar oluşmuş. Birine çıkan yurdu başkası görüyor tarzında hatalar rapor edilmiş

Aynen öyle, kendi bilgilerimle sisteme girmeye çalışırken kaç kişinin T.C.'sine kadar görebildik artık sayamadım. Güvenlik açığı hat safadaydı resmen.

Bugün KYK yurtları açıklandı. 747 TL ilk kayıt ücreti vardı. Ziraat Bankası üzerinden parayı yatırıyordum. O esnada ödeme hata verdi ama hesap hareketlerime bakınca parayı çekmiş gözüküyor. Dekont da var. Acaba para ne kadar zamanda sisteme geçer?

Sorunun çözüldü mü ben de aynı şeyi yaşadım ve hala aynı durumda.

Aynen öyle, kendi bilgilerimle sisteme girmeye çalışırken kaç kişinin T.C.'sine kadar görebildik artık sayamadım. Güvenlik açığı hat safadaydı resmen.

Arkadaşlarımın attığı ekran görüntülerinde ben de gördüm. Benim karşıma çıkmadı ama böyle sorunla karşıma çıktı.

Sorunun çözüldü mü ben de aynı şeyi yaşadım ve hala aynı durumda.

Benim problemim hala hallolmadı e-Devlet destek hattını aradım yoğunluktan sıkıntı olmuş olabilir. Düzelmezse kredi ve yurtlar kurumun arayın dedi. Dekontun var mı? Sorun çıkarsa göstermen için?
Bu da görüntüsü , öğlenden beri hala aynı.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-09-16 183636.jpg
    Ekran görüntüsü 2021-09-16 183636.jpg
    13,4 KB · Görüntüleme: 163
Bugün KYK yurtları açıklandı. 747 TL ilk kayıt ücreti vardı. Ziraat Bankası üzerinden parayı yatırıyordum. O esnada ödeme hata verdi ama hesap hareketlerime bakınca parayı çekmiş gözüküyor. Dekont da var. Acaba para ne kadar zamanda sisteme geçer?
Tam olarak aynısı benim başıma geldi. Hâlâ düzelmedi. Sen halledebildin mi?

Hala düzelmedi dün yatırdım ve sabah aradım KYK'yı, Ziraat Bankası'nın ödeme sistemlerimde sorun varmış. Bildirmişler, eğer tekrar olmazsa tekrar arayın dedi. Ayrıca dekont ya da bir ekran resmi var mı diye sordu ödediğinize dair.

Geri
Yukarı