KYK yurt ücreti yatırılmasına rağmen ATM kabul etmiyor

Dino Ortolani

Hectopat
Arkadaşlar normalde fabrikada çalışan biriyim. İşten çıktımı da yorgun oluyorum. Çok ben bugün biraz uyumuştum. İşten sonra kalktım ve 11.10'da parayı yatırdım. Ama tahsilat işlemi dışında falan deyip kabul etmedi.

Parayı ATM'ye kesin kabul ettirme yöntemi var mı?

Yoksa yurttan kayıt silenecek mi?

Arkadaşlar normalde fabrikada çalışan biriyim. İşten çıktımı da yorgun oluyorum. Çok ben bugün biraz uyumuştum. İşten sonra kalktım ve 11.10'da parayı yatırdım. Ama tahsilat işlemi dışında falan deyip kabul etmedi.

Parayı ATM'ye kesin kabul ettirme yöntemi var mı?

Yoksa yurttan kayıt silenecek mi?

Ziraat Bankası'ndan yatırdım ben uygulaması üzerinden. Tek seferde oldu hatta otomatik ödeme talimatı da verilebiliyor.

Aşağıdan borcun çıkıyor mu kontrol et. 15 Eylül son denmişti fakat Gsb'yi arayıp sorabilirsin.

Borcum derken hem yurt hem depozito ücretleri çıkıyor 570 mesela bendekilerin hepsi 100 TL 600 attım parayı iade etti hepsini.

Ziraat Bankası'ndan yatırdım ben uygulaması üzerinden. Tek seferde oldu hatta otomatik ödeme talimatı da verilebiliyor.
Saat kaçta yaptın kanka

Ayın birinde öderken geç kalmıştım. Gece 11'de ödemeye çalışırken sonraki gün saat 4'te ödeme yapın falan yazıyordu.

Nerede yazıyordu saat 4'te ödeme yapın diye.

Geri
Yukarı