KYK yurduna PS4 ve monitör götürmek

thund3rstorm

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bu başlıkta gördüğünüz olayı gerçekleştirmek istiyorum, sizce yurt tarafından bi sorun çıkar mı? Daha önce deneyiminiz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gelmiyor fakat monitör için iznimiz var zaten ama PS4 hakkında bilgim olmadığı için sormak istedim. Zaten çoğu kişi dizüstü bilgisayarını getiriyor, PS4 ne kadar güç tüketiyor ki şunun şurasında...

Ona bakılırsa su ısıtıcıları da yasak diyorlar topladıklarını çöpe atma yetkileri varmış o yüzden dedim ben ama istersen götür ya da götürmeden önce orada aran çok iyi olan bir görevli falan varsa ya da güvenlikçi onların ağzını ara.

Monitörü bizzat müdüre sorduk getirebilirsiniz dedi, su ısıtıcılar zaten yasak o herkesin malumu.

Müdürden her ikisi için de izin aldım konu kilit.

dostum yılbaşından belli ps4 kullanıyorum, benim kyk yarı özel,monitörüm yok daha çok elektrik yakan bir şeyim var :D projeksiyon kullanıyorum,ketıl'dan çok sesi çıkıyor.PS4 e birşey diyemezler icin rahat olsun ama projeksiyon için bişey diyemem,yinede odadakiler le pc ye bağlayıp son ses film izlediğimizi biliyorum

Müdürün insafına bağlı.

Beni yurtta yatakta laptopla oynadığımı gören yurt müdürü şu laptopları sürekli prize bağlı kullanmayın en sonunda yasaklayacağım diye fırça kaymıştı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı