MSI laptop 75 dereceye ulaşıyor

mero428

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bende MSI B12mo model laptop var aşırı ısınıyor normal mi? (Resimde 65 derece ama 75 görüyor).

1716565254862.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Bende MSI B12mo model laptop var aşırı ısınıyor normal mi? (Resimde 65 derece ama 75 görüyor).

Eki Görüntüle 2203567
Ben 95 derecede oyun oynuyorum bayağıdır sürekli konu açtım bir şey olmaz dediler ben de normale bıraktım bayrağıdır ve hala iyi. Sizinki gayet normal.

Eki Görüntüle 2203567
Yük altına sokmadan anlayamayız hocam yük altına sokup değerlerinizi atabilirmisiniz. HWİNFO64 üzerinden sensörler kısmından detaylı ss paylaşırsanız daha verimli olur.

En son ne zaman bakım yapıldı.

Yük altına sokmadan anlayamayız hocam yük altına sokup değerlerinizi atabilir misiniz? HWiNFO64 üzerinden sensörler kısmından detaylı SS paylaşırsanız daha verimli olur.

Hocam bilgisayarı ocak ayında Hepsiburada'dan sıfır aldım. Dediğiniz programı indirip ekran görüntüsü paylaşacağım. İlginiz için teşekkür ederim.

Yük altına sokmadan anlayamayız hocam yük altına sokup değerlerinizi atabilir misiniz? HWiNFO64 üzerinden sensörler kısmından detaylı SS paylaşırsanız daha verimli olur.

Ekran görüntüsü 2024-05-24 201936.png hocam resim yüklemede sunucu hatası verdi. Drive ekran görüntüsü ekledim.

Son düzenleme:
Bu yük altındaki değerler doğru mudur hocam

Tamam o zaman. Program açıkken 5 10dk oyun oynayın veya bilgisyarı yüke sokacak bir şey yapın değerleri tekrar atın

Yeni konular

Geri
Yukarı