KYK Yurdunda Güvenlik Nasıl Sağlanır?

zahidbolat

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Erbaa
Mühendislik öğrencisi için laptop olmazsa olmaz. Yurtta da illaki kullanmamız gerekecek. Duyduğuma göre bazı yurtlarda yataklar için bile kilit sistemi mevcutmuş, dolaba veya yatağa koyup kilitlesek çalınma olayı olur mu? Ayrıca AirTag kullanmayı düşünüyorum.

Kilitli dolap, mümkünse uyuduğun yere yakın olsun. Okula yanında götürmek zorunda kalabilirsin.

Genelde çalınmıyor ama çıkarıp oynuyorlar. KYK da her mal ortam malı.

Ben asma kilit asıyordum dolaba kilitleyip gidiyordum. Döküm kasaya koysan bile çalan yine çalar odandaki insanlara bağlı durumun. Gittiğin üniversiteye göre değişiklik göstersede genel olarak insanların özel alanına ve benzeri şeylere saygısı olmayan insanlar ile dolu oluyor KYK.

Öğrenci dolapları oluyor ve kilitlemene izin veriyorlar. Ayrıca bizim odanın da anahtarı vardı, her türlü oda da kilitli oluyordu. Arkadaşım bilgisayarını çalışma masasının üzerine bırakıp gidebiliyordu. Oda arkadaşlarınla iyice kaynaşırsan onlar da bir miktar göz kulak olurlar

Kilitli dolap, mümkünse uyuduğun yere yakın olsun. Okula yanında götürmek zorunda kalabilirsin.

Genelde çalınmıyor ama çıkarıp oynuyorlar. KYK da her mal ortam malı.
Genelde çalınmıyor olması iyi bir durum mu anlayamadım 😁 Seçtiğim bölüm dolayısıyla sürekli götürmek zorunda kalacağım gibi. Her mal ortam malı olamaz çünkü sen onlara oynamayın dediğinde oynamaya cüret edemeyecekler. Çizgilerini belli et.

Genelde çalınmıyor olması iyi bir durum mu anlayamadım 😁 Seçtiğim bölüm dolayısıyla sürekli götürmek zorunda kalacağım gibi. Her mal ortam malı olamaz çünkü sen onlara oynamayın dediğinde oynamaya cüret edemeyecekler. Çizgilerini belli et.

Çizgini belli etmeyi dene bakalım, belki işe yarar. Benim zamanımda öyle olmuyordu o işler🙂

Geri
Yukarı