KYK yurt başvurusunda babanın emekli ve çalışıyor olmasına ne yazılır?

Herkese farklı bir şeyler diyorlar,bence bu konu hakkında oradaki çalışanların net bir bilgisi yok,o an bizden dinleyip kendilerince yorumluyorlar.Benim başvurum sadece emeklilik maaşı yazılı olarak kaldı ama sorun olacağını düşünmüyorum,sonuçta babam hem emekli hem de özel sektörde sigortalı olarak çalışıyor ama benim ikisini birden seçebileceğim bir seçenek yok orada,yani devlet bana seçenek vermediği için ben baştan mecburen yanlış bilgi vermiş oluyorum.Mecburen emekliyi seçip emekli maaşını yazdım,sonuçta gerçekten de emeklilikten o kadar kazanıyor.

Ayrıca ben ek gelir kısmını yetim maaşı gibi sosyal yardımlar alıyorsak dolduruyoruz diye biliyordum.

Umarım hepimize yurt çıkar ve bir sorun yaşanmaz.
İnşallah çıkar bakalım yurtlar açıklanınca haberleşiriz tekrar

Herkese farklı bir şeyler diyorlar,bence bu konu hakkında oradaki çalışanların net bir bilgisi yok,o an bizden dinleyip kendilerince yorumluyorlar.Benim başvurum sadece emeklilik maaşı yazılı olarak kaldı ama sorun olacağını düşünmüyorum,sonuçta babam hem emekli hem de özel sektörde sigortalı olarak çalışıyor ama benim ikisini birden seçebileceğim bir seçenek yok orada,yani devlet bana seçenek vermediği için ben baştan mecburen yanlış bilgi vermiş oluyorum.Mecburen emekliyi seçip emekli maaşını yazdım,sonuçta gerçekten de emeklilikten o kadar kazanıyor.

Ayrıca ben ek gelir kısmını yetim maaşı gibi sosyal yardımlar alıyorsak dolduruyoruz diye biliyordum.

Umarım hepimize yurt çıkar ve bir sorun yaşanmaz.
Bence o şekilde doğru olmuyor neticede aylık gelirini soruyor emekli maaşı ne kadar sormuyor mesleğini emekli olarak seçtiysen bakalım Allahım hepimiz için en hayırlısı nasip eylesin onuda kalplerimize razı eylesin Amin

Bence o şekilde doğru olmuyor neticede aylık gelirini soruyor emekli maaşı ne kadar sormuyor mesleğini emekli olarak seçtiysen bakalım Allah'ım hepimiz için en hayırlısı nasip eylesin onu da kalplerimize razı eylesin amin.

Yurt başvuruları açıklandığında buraya gelirim yazmaya. Ben de en son emekli seçip emekli maaşını yazmıştım.

Arkadaşlar yurt sonuçları açıklandı. Başlığı ben açmıştım. başvuru yaptığım il ANKARA idi.
Bana yedek geldi. Yedek sıralamam 732. Bundan sonra ne yapacağım?

Arkadaşlar yurt sonuçları açıklandı. Başlığı ben açmıştım. başvuru yaptığım il ANKARA idi.
Bana yedek geldi. Yedek sıralamam 732. Bundan sonra ne yapacağım?
Bende Kocaeli yedek 554. Bekleyeceğiz şu an bir şey yapamayız ama galiba misafir öğrenci olarak kalabilmek için yurtları arayabilirmişsin

Yeni konular

Geri
Yukarı