KYK'den size ne çıktı?

Maden maddi durumun iyi ne diye katıldın onun bunun hakkına girdin🙄🤔😠
Ne demek hakkına girdin? Burs alması gereken öğrenci kriterlerini doğru düzgün belirlesinler o halde, bunun da mı suçlusu vatandaş, öğrenci?

Burs çıktı. 2 ay önce bilgisayar aldım. Bilgisayarın taksitlerini ödeyeceğim burs ile. Umarım herkese istediği gibi gelmiştir.

Maden maddi durumun iyi ne diye katıldın onun bunun hakkına girdin🙄🤔😠
Reddetseydi o bursu başkasına verirler miydi? Eğer yurtlarda olduğu gibi yedeklerden alma gibi bir durum varsa haklısın ha yoksa da boş duyar kasma, ters tepiyor.

İnatla durumu iyi olana mı çıkartıyorlar nedir... Babamın maaşının iki katı kredi borcu var bu ay, kredi çıktı bana da kardeşime de. Durumu iyi falan olmayan, bildiğimiz zengin olan iki arkadaşım burs alıyordu ve eve zor yemek götüren bir tandığım da kredi alıyordu. İster istemez insan durumu iyi olup da başvurana kızıyor olsa da suç, bu bursu onlara verenlerde. Ha geliri düşük gösteriyorlarsa ayrı.

Duyar değil aslında anlatmak istediğim burstan durumu yetmeyen insanlarin faydalanması yani bu.
Tamam benim dediğim de eğer arkadaş bursu reddederse ona verilecek olan bursu başka bir aile alacak mı? Eğer almayacaksa, burs yanacaksa adama niye katıldın demenin çok da bi' manası yok.

Tamam benim dediğim de eğer arkadaş bursu reddederse ona verilecek olan bursu başka bir aile alacak mı? Eğer almayacaksa, burs yanacaksa adama niye katıldın demenin çok da bi' manası yok.
Katılmadığı bursu neden, daha doğrusu, nasıl reddetmesini bekliyorsun?

Yeni konular

Geri
Yukarı