KZ EDX 1DD Pro bilgisayar için kullanılır mı?

Bütçe
300

Mert Göktuğ

Hectopat
Başlıkta da yazdığım gibi bilgisayarda kullanmak istiyorum ama silikonlu kulak içi kulaklık uzun kullanımda ağrı rahatsızlık yapar mı bir de mikrofonu kötü müdür?

Bugüne kadar kulak içi kulaklık taktım ucuzundan pahalısına hepsini çoğunlukla kulak ağrısı yapıyorlar fakat sizin ürününüzü kullanmadığım için bir tavsiyede bulunamayacağım.

Mikrofondan bir şey beklemeyin derim. Alışana kadar kulağınızda ağrı yapar belki.

Doğru anladıysam bu kulaklıktan bahsediyorsunuz.

Mikrofondan bir şey beklemeyin derim. Alışana kadar kulağınızda ağrı yapar belki.

Doğru anladıysam bu kulaklıktan bahsediyorsunuz.

Evet bu kulaklık yani daha çok oyunlarda ve Discord'da konuşmak için kullanacağım.

Yıllardır PC'de silikonlu kulaklıklar kullanıyorum rahatsız etmiyor. Tabii kulak sağlığı için 1 saatlik kullanımdan sonra biraz ara vermeye dikkat etmek lazım. KZ'lerin mikrofonu pek iyi olmuyor genelde ama online oyunlarda sesinizi duyuracak kadar iş görür o kesin.

Yıllardır PC'de silikonlu kulaklıklar kullanıyorum rahatsız etmiyor. Tabii kulak sağlığı için 1 saatlik kullanımdan sonra biraz ara vermeye dikkat etmek lazım. KZ'lerin mikrofonu pek iyi olmuyor genelde ama Online oyunlarda sesinizi duyuracak kadar iş görür o kesin.

Yani kafamda ağrı yapmasın Discord'da konuştuklarım sesimi rahat temiz duysun yeterli bana.

Geri
Yukarı