KZ Marka Kulaklıklar Nasıldır?

Halo Dayı

Hectopat
KZ markasını kullanan varsa nasıl bir marka olduğunu söyleyebilir mi? Ses kalitesi, kablo kalitesi, kablonun çıkartılabilir olması gibi şeyler nasıl, kulaklıklarda bir sorun çıkıyor mu? Cevap verirseniz sevinirim.

Fiyatına göre bu ülkedeki en iyi ürünleri ürettiklerini söyleyebilirim.
Ses kalitesi olarak basslar derin tizler ise dinamik çıkıyor çoğu modelinde, genellikle Bass sevenler için ayrı bir avantajlı.
Kablo kalitesi ortalama ama çoğu ürünün çıkarılabilir başlıklı olduğunu söyleyebilirim bu yüzden isterseniz Kablosuz da yapabilirsiniz, koparsa yeniden kablo da alabilirsiniz.
Kulaklıklarda şu ana kadar ED9'u kendim parçalamama hariç bozulan olmadı.

Fiyatına göre bu ülkedeki en iyi ürünleri ürettiklerini söyleyebilirim.
Ses kalitesi olarak basslar derin tizler ise dinamik çıkıyor çoğu modelinde, genellikle Bass sevenler için ayrı bir avantajlı.
Kablo kalitesi ortalama ama çoğu ürünün çıkarılabilir başlıklı olduğunu söyleyebilirim bu yüzden isterseniz Kablosuz da yapabilirsiniz, koparsa yeniden kablo da alabilirsiniz.
Kulaklıklarda şu ana kadar ED9'u kendim parçalamama hariç bozulan olmadı.
Ben müziğin yanında oyun oynamak ve oyunlarda konuşmak için de kullanabilir miyim? ZSR modelini baya beğendim fiyatına göre en iyisi o görünüyor özellikleriyle.

Şu anda KZ ZSN Pro X modelini kullanıyorum.
Bu zamana kadar kullandığım dandik kulaklıklara göre efsane bir sesi var.
Oyunlarda vs. hiç gecikme almıyorum (ya da ben hissetmiyorum).
Kesinlikle alınabilir yani.
Tek sorunu zamanla sağa sola çarptığı için sol kulaklıktan bazen hafif cızırtı geliyor.

Daha dün konu açtım bende KZ ZSN10 Pro kullanıyorum ses kalitesi inanilmaz ama konfor olarak cidden sıkıntılı bir ürün. Kulağın küçükse kabloları sıkıntı yaratabilir ve kulak içi silikonu rahatsız edici.
Kablo için bir çözüm bulabilsem muazzam olur onun dışında ses kalitesi inanılmaz iyi.

Bütçeniz ne kadar?

Hem oyunlarda konuşup, hem müzik, hem oyun oynayabilirsiniz. ZSR güzeldir.

KZ gayet iyi bir firma. Misal EDR1 o bütçede rakipsiz.
Bütçe 300dü sennheiser alacaktım da 300 de vermek istemiyorum game pass ya da oyun alırım geri kalan parayla o yüzden bu 250 altında bu modellere baktım. Siz hangisini önerirsiniz ZSN Pro X mi ZSR mi ikisi de aynı fiyatta çünkü?

Pek fark yok aslında. Tek farkları empedans, hassasiyet ve dış görünüm işte.
1608096370320.png

Bu ZSR.

1608096381215.png

Bu ZSN PRO X.

Pro X hassasiyet olarak önde olsa da, empedans olarak geride. Ben olsam Pro X alırdım, zira kablosu daha iyi duruyor.

Pek fark yok aslında. Tek farkları empedans, hassasiyet ve dış görünüm işte.
Eki Görüntüle 783001
Bu ZSR.

Eki Görüntüle 783002
Bu ZSN PRO X.

Pro X hassasiyet olarak önde olsa da, empedans olarak geride. Ben olsam Pro X alırdım, zira kablosu daha iyi duruyor.
Epeye pro x modelini koymamışlar o yüzden tam karşılaştıramıyorum. Ama bu markanın yorumlarına bakıyorum bütün modelleri nasıl iyi yorum almış anlamıyorum. Bu kadar iyi bir markayı ilk defa duyuyorum ben de.

Bu kulaklıkların kablosu için bir alternatif var mı biliyor musunuz? Kulak arkasından dolanan kısım şekil almiyor sert bir plastiği var bir çözümü var mı onun için acaba?

Geri
Yukarı