Gamepower kulaklıklar nasıldır?

Ben de tüm kulaklıklara baktım neredeyse bu fiyat bandında iyisine kötüsüne piyasadaki çoğu ürünü görmüşümdür ama daha almadım. Ben de JBL Quantum 100 veya 200 düşünüyorum kötü yorumu o kadar yok kullananların çoğu memnun güvenli bir satıcıdan alırsanız da sorun çıkmaz bence ürünün tasarımı falan güzel duruyor kablolu kulaklık ancak 100 modeli için söylüyorum mikrofonu çıkarabiliyorsun böylece müzik dinlerken toplu taşımada falan da kullanabiliyorsun kablosu 120cm bence bunun için de tasarlandı hafif oyun kulaklığı gibi de 7.1 özelliği yok ve tek jak girişi var masaüstü bilgisayara takmak için ayırıcı kullanmanız lazım diyorlar kulaklık mikrofon ayırmak için. 200 modeli içinse mikrofonu sabit yukarı kaldırarak susturabiliyorsun güzel özellik bence bunda da 7.1 özelliği yok bir de tek jak ama bunda ayırıcı yanında geliyor yani masaüstü bilgisayarda falan daha rahat kullanabiliyorsunuz bence o da güzel 100 modelinin renkleri beyaz mavi siyah 200 için sadece siyah var fiyatları da beyaz ve mavi için 700 siyahı 730, diğer kulaklık içinse 869'du herhalde sizce bu kulaklık iyi veya kötü mü ve neden siz beğendiniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı