KZ ZSN Pro vs 7Hz salnotes Zero

Sunphoria

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, son zamanlarda IEM kulaklıklara merak saldım ve bir tane almaya karar verdim. Tamamen müzik dinlemek ve film, dizi izlemek için kullanacağım. Her şey dahil KZ ZSN Pro 400 TL civarı. 7Hz Salnotes Zero ise 700 TL civarlarında. Ayrıca KZ'nin mikrofonu var ama Salnotes'in yok (verdiğim fiyatlar için). Çoğu yerde Salnotes'in bayağı övüldüğünü gördüm ama 300 TL'lik farka değer mi, pek bir bilgim olmadığı için, emin de olamıyorum. Hangisini almalıyım? Farklı modellere de açığım ama sınırım 700 TL şimdilik.

Son düzenleme:
Merhaba dostlar, son zamanlarda IEM kulaklıklara merak saldım ve bir tane almaya karar verdim. Tamamen müzik dinlemek ve film, dizi izlemek için kullanacağım. Her şey dahil KZ ZSN Pro 400 TL civarı. 7Hz salnotes Zero ise 700 TL civarlarında. Ayrıca KZ'nin mikrofonu var ama Salnotes'in yok (verdiğim fiyatlar için). Çoğu yerde Salnotes'in bayağı övüldüğünü gördüm ama 300 TL'lik farka değer mi, pek bir bilgim olmadığı için, emin de olamıyorum. Hangisini almalıyım? Farklı modellere de açığım ama sınırım 700 TL şimdilik.
Yani şimdilik Salnotes alıp zaten kablosu değişebildiğinden ileriki zamanda harici mikrofonu olan bir kabloya geçebilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı