KZ ZSN Pro X nasıldır?

Fatihkb5859

Kilopat
Daha fazla  
Değerli forum üyeleri umarım iyisinizdir.
Kendime 150-300 TL bandında kablolu kulak içi bir kulaklık arıyorum. Şu anda kullandığım S10+dan çıkma beyaz AKG var ve ses kalitesi az çok yeterli bana.
Araştırmalarım sonucunda KZ firmasını keşfettim ve başlıkta yazan kulaklık modelini almayı düşünüyorum. Şu anki kullandığım kulaklık benim işimi görüyor ve bu model hakkında bir bilgisi olan var mı? Şu anki kullandığım kulaklık kadar ses performansı iyi midir ya da bu fiyat bandında bu kulaklıktan daha iyi bir model var mı bunun hakkında cevabınızı bekliyorum. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle ben bu modeli kullanıyorum

Tamamıyla fiyat performans ve sürücüleri gayet yeterli ve temiz çalışıyor bu X modeli yanlış bilmiyorsam davul veya bass ağırlıklı bir model benim kullandığım ise tamamen mid sesleri çok güzel bir şekilde aşılıyan bir model ben müzisyenim gerek sahnede monitör olarak,gerek Fortnite tarzı oyunlarda,gerek yolda müzik dinleyerek gerçekten çok güzel iş başarmışlar gönül rahatlığı ile alabilirsin.

Öncelikle ben bu modeli kullanıyorum

Tamamıyla fiyat performans ve sürücüleri gayet yeterli ve temiz çalışıyor bu X modeli yanlış bilmiyorsam davul veya bass ağırlıklı bir model benim kullandığım ise tamamen mid sesleri çok güzel bir şekilde aşılıyan bir model ben müzisyenim gerek sahnede monitör olarak,gerek Fortnite tarzı oyunlarda,gerek yolda müzik dinleyerek gerçekten çok güzel iş başarmışlar gönül rahatlığı ile alabilirsin.
Peki bu fiyat bandına başka bildiğiniz şu model iyidir diyebileceğiniz bir model var mı?

Açıkcası bu fiyat bandında belki senheiser araştırabilirsiniz,ama yalıtım konusunda Türkiye gibi bir ülkede bu kadar uygun fiyata böyle bir cihaz almak bana bile garip gelmişti,aklınız kalmaz alırsanız internet üzerinde çok incelemeleri yok fakat headset tarzı düşünmüyorsunuz sanırım o yüzden sennheiser da bakabilirsiniz ama bunla çok ciddi fark olacağını sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı