L.A. Noire ayarları değiştirilemiyor

SeriousSam

Hectopat
Daha fazla  
Geçenlerde bir hevesle Steam'den L.A Noire aldım. Oyun içindeyken kastığı için ayarları değiştirmeye çalıştım ve beni oyundan attı, sonra tekrar açıldı. Ama oyuna girdiğimde önceki ayarlar duruyordu ve hiçbir değişiklik olmamıştı. Defalarca denememe rağmen yine olmadı ve bu yüzden oynayamıyorum. Yardım eder misiniz?

Geçenlerde bir hevesle Steam'den l. A noire aldım. Oyun içindeyken kastığı için ayarları değiştirmeye çalıştım ve beni oyundan attı, sonra tekrar açıldı. Ama oyuna girdiğimde önceki ayarlar duruyordu ve hiçbir değişiklik olmamıştı. Defalarca denememe rağmen yine olmadı ve bu yüzden oynayamıyorum. Yardım eder misiniz?

Belgelerim\Rockstar Games\L.A. noire\ içinde bir ayar dosyası var mı? Kontrol edin. Eğer oyun içi ayarları kaydettiği ya da okuduğu dosyayı editlersek. Sorun çözülür muhtemelen.

Belgeler\Rockstar Games\L.A. Noire\Profiles\<user-id>\L.A.Noire\
Üstteki yol böylede olabilir.

Settings. İni dosyası olması lazımmış. İçini bize atın. Ne düzenlemeniz ne yapmanız gerektiğine bakalım.

Eğer burada bulamazsanız oyunun yüklü olduğu konuma gidip arayın.

Saygılarımla

Belgelerim\Rockstar Games\L.A. noire\ içinde bir ayar dosyası var mı? Kontrol edin. Eğer oyun içi ayarları kaydettiği ya da okuduğu dosyayı editlersek. Sorun çözülür muhtemelen.

Belgeler\Rockstar Games\L.A. Noire\Profiles\<user-id>\L.A.Noire\
Üstteki yol böylede olabilir.

Settings. İni dosyası olması lazımmış. İçini bize atın. Ne düzenlemeniz ne yapmanız gerektiğine bakalım.

Eğer burada bulamazsanız oyunun yüklü olduğu konuma gidip arayın.

Saygılarımla
Oyunu yeniden indirdim ve bu seferde açılmıyor. Uğraşmak istemediğimden iade ettim. Rockstar şu portları düzgün yapsa keşke...

Geri
Yukarı