Çözüldü L.A Noire Save Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

ensareis

Hectopat
Makaleler
17
Merhabalar öncelikle. La noire oynuyordum. 1 gün kadar oynamıştım. İlk sorunum oyunun kaydolmaması. 2. sorunum ise 1 günüm heba olacak. Bunların olmasını istemiyorum. Sizden 2 şey isteyeceğim.
1-) "fallen ıdol" Save dosyası atabilir misiniz?
2-) bu sorunun nedeni ve çözümü.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
1- Hem Steam istemcisinin hem de oyunun kendi *.exe dosyasının özelliklerine giderek yönetici olarak çalıştırılması
2- Rockstar Social Club uygulamasının yüklü ve aktif olması

Özellikle ikincisi çok önemli. Bir RSC hesabı ile Steam hesabınızın bağlanması ve oyun esnasında RSC'nin çalışır vaziyette olması gerekli. Hesap açma ve aktif etme işlemi oyuna girişte yapılabilir.
Olmadı. Çevrimdışı olarak oynadığımı da eklemek isterim.
.
Sorun bilgisayarımdaymış. Bilgisayarım eski olduğundan kayıt almıyormuş. Yeni bilgisayara geçince çok iyi çalışmaya başladı save sistemi.
Hangi platformdan satın aldığınızı söyler misiniz? (Steam, PS Store, Rockstar Warehouse ...)
Veyahut korsan mı kullanıyorsunuz?

Ben de Steam ile oynarken ciddi sorunlarla karşılaştım. Ancak çözüme ulaşmıştım. (30 FPS kilidi, siyah ekranda kalıp açılmaması)

Evet.

Steam sürümü.

1- Hem Steam istemcisinin hem de oyunun kendi *.exe dosyasının özelliklerine giderek yönetici olarak çalıştırılması

Özellikle ikincisi çok önemli. Bir RSC hesabı ile Steam hesabınızın bağlanması ve oyun esnasında RSC'nin çalışır vaziyette olması gerekli. Hesap açma ve aktif etme işlemi oyuna girişte yapılabilir.

Olmadı. Çevrimdışı olarak oynadığımı da eklemek isterim.
.
Sorun bilgisayarımdaymış. Bilgisayarım eski olduğundan kayıt almıyormuş. Yeni bilgisayara geçince çok iyi çalışmaya başladı save sistemi.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı