La noire Türkçe yama var mı?

Agony1376

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bazıları DLC linki vermiş. O link bozuk olmuyor, Türkçe yama şu an bildiğiniz var mı kurabiliceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu yamalardan hangisi en iyisi? Ben de bu oyunu yükleyip başlayım diyorum. Türkçe karakter hatası olmayan en iyi yamayı arıyordum ama hep bir sorun çıkıyor.

Arkadaşlar bir de bu oyun 30 FPS kilitli diye okudum bunu 60 FPS yapmanın yolu var mı GTA 5 de füşükte 60 alıyorum ama bu oyunda 30 alıyorum menüde mouse imleci 60 FPS otun 30 FPS.

Arkadaşlar bir de bu oyun 30 FPS kilitli diye okudum bunu 60 FPS yapmanın yolu var mı GTA 5 de füşükte 60 alıyorum ama bu oyunda 30 alıyorum menüde mouse imleci 60 FPS otun 30 FPS.
Batman Arkham Asylum'daki gibi dosyalarda fps limiti olabilir internette çözümleri var örneğin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Batman Arkham Asylum'daki gibi dosyalarda FPS limiti olabilir internette çözümleri var örneğin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anladım hocam bakacağım sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı