Laf bulamayınca çaresiz kaldım

Bugün böyle bir durum yaşadım. Hiç bu kadar ezik görülmedim. Bana sataşıyordu dedim senin belini kırarım dedim. O da kırsana dedi. Ben kaldım öyle, çocuk benden güçlü. Acayip öyle çaresiz hissettim bir daha böyle durum karşısında ne söyleyebilirim?

Yaratıcı küfürler öğrenmelisin, örnek veremiyeceğim ama belini kırarımda daha çok anne lafı gibi.

Bugün böyle bir durum yaşadım. Hiç bu kadar ezik görülmedim. Bana sataşıyordu dedim senin belini kırarım dedim. O da kırsana dedi. Ben kaldım öyle, çocuk benden güçlü. Acayip öyle çaresiz hissettim bir daha böyle durum karşısında ne söyleyebilirim?
Spora git beslenmene uykuna dikkat et güreşe başla 1 yıl sonra tekrar o çocuğun karşısına çık "sana belini kırarım demiştim sen de kırsana demiştin şimdi yarım bıraktığım işi tamamlamaya geldim" de sonrası sana kalmış.

Sonra disipline gitsin ceza alsın abartmayın.

Dostum ben endüstüri meslek lisesindeyim, gerek arkadaşlarımdan gerekde okuldan ya da herhangi bir yerden küfürden disipline giden biri görmedim, duymadım. Ve hocaya filan demiyor. Ha o çocuk hocaya şikeyet etse hoca Max ne yapar, " oğlum küfretmeyiiiiiiiin".

Saçma...

Dostum ben endüstüri meslek lisesindeyim, gerek arkadaşlarımdan gerekde okuldan ya da herhangi bir yerden küfürden disipline giden biri görmedim, duymadım. Ve hocaya filan demiyor. Ha o çocuk hocaya şikeyet etse hoca Max ne yapar, " oğlum küfretmeyiiiiiiiin".

Saçma...

Her okul aynı değildir ikincisi buna gerek yok umursamasa konu sahibi ona bir şey olmaz.

Her okul aynı değildir ikincisi buna gerek yok umursamasa konu sahibi ona bir şey olmaz.

Hocam disiplin yürürlülüğü her yerde aynı? Sorun orada değil zaten ama neyse, ne demek isteğinizi de anlamadım. Arkadaşımda yanında o da anlamadı.

Hocam disiplin yürürlülüğü her yerde aynı? Sorun orada değil zaten ama neyse, ne demek isteğinizi de anlamadım. Arkadaşımda yanında o da anlamadı.

Okulda küfür suçtur 2. uğraşmak isterse davaya kadar gider 3. konu sahibi için bir sorun yok umursamayabilir.

Senin diye başlamasaymışsınız iyi olurmuş aslında.
- Belini kırarım
- Kimin belini kırıyorsun ?
- İki lafın....
Böyle deseydiniz belki muhatap bile olmak istemezdi. Ben böyle yapıyorum muhatap olmadıklarımdan kurtuluyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı