Lakabınız ne?

Size bir olay anlatayım... Bundan 10 yıl önce bizim felsefe hocası bir sınıfa girdiğinde, erkek öğrencinin kız bir öğrenciyi kucağına aldığını görmüş ve kız öğrencinin velisini çağırmış. Veli geldiğinde hocaya ne demiş biliyor musunuz? 'Sen benim torunumun namus bekçisi misin?' Demiş.
Gümledim bu arada böyle ciğeri 5 para etmeyen insanları görünce kusasım geliyor kızını kucağına alsın sende sus midem kalktı cidden hocam nasıl gururlarına yedirebiliyorlar anlayamıyorum gerçi gurur var mı ondanda emin değilim nesil çok bozuldu gerçekten dışarıya çıkmak istemiyorum artık kızların erkeklerin iğrenç tavırlar takınıp dışarda nasıl konuşması gerektiğini bilmemesi işte eğitimin ne kadar kötü olduğunu büyük şekilde kanıtlıyorum ben kendi kendimi eğittim neden aynı olayım ki bu 3 IQ gelişmemiş Homosaphiens cinsiyle diye düşünüp durdum 16 yaşında şuan 17 yaşındayım ve ne sigara ne alkol nede bağımlılık yapacak şeylere ne ilgi duydum nede kullandım kız arkadaşımda olmadı mutluyum insanlar cidden artık yapmacık geliyor geneli de zaten popüler kültürün başlıca zararlarından diye düşünüyorum ve eğitimsizlik.

Gümledim bu arada böyle ciğeri 5 para etmeyen insanları görünce kusasım geliyor kızını kucağına alsın sende sus midem kalktı cidden hocam nasıl gururlarına yedirebiliyorlar anlayamıyorum gerçi gurur var mı ondanda emin değilim.

Yani dediğim gibi, ben sadece huzur istiyorum sessizlik istiyorum.

Gümledim bu arada böyle ciğeri 5 para etmeyen insanları görünce kusasım geliyor kızını kucağına alsın sende sus midem kalktı cidden hocam nasıl gururlarına yedirebiliyorlar anlayamıyorum gerçi gurur var mı ondanda emin değilim.

Vallahi, şaka falan yapmıyorum ama, hocanın yerinde olsam o veliye de sözlü değil, az çok bir iki akullanmasinı sağlayıp, avukatına da selamımı söylemesini isterdim.

Flash bellek bilgi seviyenizden dolayı sanırım.

Geçen sınıfta arkadaşa kağıt uçak yaptırdım. Karşıdaki çocuğa doğru attım fakat, tam deyecekken falso alıp hocaya geldi. Hocanın ödü koptu. Kolsuzluk ve noobluk bu olsa gerek. 😄 onun dışında, bence de noob'dur.

Ne alaka ki?

Her şeye karışıyorum diyeymiş😭

Yeni konular

Geri
Yukarı