ginar ne demek?

Ben @Linuxginar ile bir şekilde tanıştım, nasıl olduğunu hatırlamayadım şimdi :D Her neyse, bayağı bir süre konuştuk, çok da iyi bir dostumdur hala kendisi. Online dostu olur ya herkesin bir, o tarz. Sonra günlerden birinde yine konuşurken diğer etiketli arkadaşlarla da tanışma şansımız oldu. Bayağı sohbet ettik. Biz de aramızda @Linuxginar'a "enginar" deriz. Bu "ginar" da oradan türedi. Enginar'ın nick değişme süresi dolmuştu, değiştirmek istedi. Sonra da neden beraber enginar koymayalım dedik, ve bu oldu :D

Ben @Linuxginar ile bir şekilde tanıştım, nasıl olduğunu hatırlamayadım şimdi :D Her neyse, bayağı bir süre konuştuk, çok da iyi bir dostumdur hala kendisi. Online dostu olur ya herkesin bir, o tarz. Sonra günlerden birinde yine konuşurken diğer etiketli arkadaşlarla da tanışma şansımız oldu. Bayağı sohbet ettik. Biz de aramızda @Linuxginar'a "enginar" deriz. Bu "ginar" da oradan türedi. Enginar'ın nick değişme süresi dolmuştu, değiştirmek istedi. Sonra da neden beraber enginar koymayalım dedik, ve bu oldu :D

Ginar kelimesini rastgele bir kelime sanıyordum ben. Windows enginar demekmiş 😀.

Ginar kelimesini rastgele bir kelime sanıyordum ben. Windows enginar demekmiş 😀.
Herkes bi firma adını, kulandığı işletim sistemini ya da kendi nickini ayak uydurtmaya çalıştı enginar kelimesine işte :D Güzel böyle, ben nickimi değiştirmeyeceğim.

HAHAHAHA!

Hocam soyle, Engineer var TF2'de, ben ondan esinlenip ilk adimi n g neer yapmistim forumlarda. Sonra Kreato hocamiz enginar diye okuyunca enginar oldu. Sonra adimi Linuxginar yaptim ben 1 2 kisi yaptilar sonra bir baktik 7 8 kisiyiz :D

Propagandasiz olmaz:
1669128343860.png

GNUginar, buyurmaz misiniz efendim? :)

Son düzenleme:
Hepsi @Linuxginar'ın suçu. 😀
Google'a Kernelginar yazınca tek benim profil çıktığı için değiştirmiyorum. 😎

Geri
Yukarı