Lamzu Atlantis mini Pro 4K mouse alınır mı?

Lamzu atlantis og pro 4k son çıkan oydu ilk siparişlerden biriydi benimki. 4000hz donglesi de ek para oldugu icin almadim ben stok kullaniyorum memnunum, zaten guncel oyunlarda o farki anlamiyormuşsunuz sanırım onu araştirmiştim hatirlamiyorum. Bende bide razer basilisk ultimate var 1000mhzde bazi oyunlar takıliyor 500e dusurunce duzeliyo. İslemci i5 10300H
Anladım hocam, bir de son olarak daha önce araştırdığınızı da düşünerek soruyorum, ilk defa "Kaliteli" bir mouse alacağım için bu konuda çok bilgisizim. Etrafınızda Ninjutso alan veya deneyimleyen birileri var mı acaba, Bu fiyat bandında sanırım ikisinden birisini alacağım ne düşünüyorsunuz?

Anladım hocam, bir de son olarak daha önce araştırdığınızı da düşünerek soruyorum, ilk defa "Kaliteli" bir mouse alacağım için bu konuda çok bilgisizim. Etrafınızda Ninjutso alan veya deneyimleyen birileri var mı acaba, Bu fiyat bandında sanırım ikisinden birisini alacağım ne düşünüyorsunuz?
En ust seviye lamzu diye biliyorum duruşu falan da çok hoş ninjitsuya göre, bence ninjitsu yerine lamzuyu tercih edin. Aralarinda çok da bir fark olcagini sanmiyorum ama genelde ayni kategoriye aliyolar.

En ust seviye lamzu diye biliyorum duruşu falan da çok hoş ninjitsuya göre, bence ninjitsu yerine lamzuyu tercih edin. Aralarinda çok da bir fark olcagini sanmiyorum ama genelde ayni kategoriye aliyolar.
Teşekkür ediyorum hocam bir öneri daha isteyeceğim, kullandığınız veya önerdiğiniz mousepad'i de öğrenebilir miyim?

Bir de mekanik klavye önerisi isteyeceğim :D Aylar sonra fena hortlattım ama cidden ilgin için teşekkür ederim

Teşekkür ediyorum hocam bir öneri daha isteyeceğim, kullandığınız veya önerdiğiniz mousepad'i de öğrenebilir miyim?

Bir de mekanik klavye önerisi isteyeceğim :D Aylar sonra fena hortlattım ama cidden ilgin için teşekkür ederim
Mauspadler hakkinda hix bilgim yok ben de 5 senedie xrades diye bi markanin masa boyutunda baskili padini kullaniyorum. İkeanin şu ürünü cok ovuluyor kardeşime kucuk boyutunu aldim guzel hoş mauspad. Wraith e sports sitesindeki mauspadler de guzel olabilir bi arkadaşim çok ovuyordu.

Estagfurullah ne demek. Mekanik klavye butcenizi bilmiyorum ama wireless almanizi öneririm, SS apex klavyelerinin basimlari ve tuş hissiyati harika. Ben 2 senedie asus rog strix scope rx tkl wireless deluxe kullaniyorum çok memnunum.

Mekanik klavye butcenizi bilmiyorum ama wireless almanizi öneririm, SS apex klavyelerinin basimlari ve tuş hissiyati harika. Ben 2 senedie asus rog strix scope rx tkl wireless deluxe kullaniyorum çok memnunum.
Mekanik klavye için de bütçem maksimum 3.5k diyebilirim mousepad öneriniz için de teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı