Lamzu atlantis vs Endgame XM2we

Teşekkür ederim. Bazen 1 ay kullanılmış Lamzu atlantis satılabiliyor 500 TL daha uyguna. Sence mantıklı olur mu?
tabii ki, hatta şu an farelerde sarı site üzerinden kargo ücreti 25 lira mı ne herhalde öyle bi bildirim geldi de bakmadım. lamzuların yüzde %90'ı çok temizdir daha yepyeni cihazlar. siyah renk beyaza göre daha iyi materyale sahip kaplama olarak ama farkı ben pek hissetmedim eller büyük diye. aldığım beyaz modelde tıklamada gıcırdama olayı vardı, almadan önce fiyatta anlaştıysanız faturayı rica edin. fatura yırtık olmasın çünkü öyle kabul olmuyor, ya da direk bir clicklerinin ses videosunu isteyin. lamzularda çıkabilecek tek sorun tuşun ya çok bol olması ya da çok dar olup gıcırdaması ama çok nadir bu da

Tabii ki, hatta şu an farelerde sarı site üzerinden kargo ücreti 25 lira mı ne herhalde öyle bir bildirim geldi de bakmadım. Lamzu'ların yüzde %90'ı çok temizdir daha yepyeni cihazlar. Siyah renk beyaza göre daha iyi materyale sahip kaplama olarak ama farkı ben pek hissetmedim eller büyük diye. Aldığım beyaz modelde tıklamada gıcırdama olayı vardı, almadan önce fiyatta anlaştıysanız faturayı rica edin. Fatura yırtık olmasın çünkü öyle kabul olmuyor, ya da direk bir Click'lerinin ses videosunu isteyin. Lamzu'larda çıkabilecek tek sorun tuşun ya çok bol olması ya da çok dar olup gıcırdaması ama çok nadir bu da.

Anladım uzun zamandır G102 kullanıyorum. Elime tam geleceğini düşünüyorum o yüzden. Almadan önce de Click için bir bakarım elden alacağım muhtemelen. Teşekkür ederim.

tabii ki, hatta şu an farelerde sarı site üzerinden kargo ücreti 25 lira mı ne herhalde öyle bi bildirim geldi de bakmadım. lamzuların yüzde %90'ı çok temizdir daha yepyeni cihazlar. siyah renk beyaza göre daha iyi materyale sahip kaplama olarak ama farkı ben pek hissetmedim eller büyük diye. aldığım beyaz modelde tıklamada gıcırdama olayı vardı, almadan önce fiyatta anlaştıysanız faturayı rica edin. fatura yırtık olmasın çünkü öyle kabul olmuyor, ya da direk bir clicklerinin ses videosunu isteyin. lamzularda çıkabilecek tek sorun tuşun ya çok bol olması ya da çok dar olup gıcırdaması ama çok nadir bu da
Hocam tekrardan selamlar, lamzu atlantis in debounce ayarı kaç ms olmalı?

Yeni konular

Geri
Yukarı