Lamzu Atlantis vs G PRO Superlight

JOTEMM

Decapat
Daha fazla  
Sizce bu iki fareden en iyisi hangisi, Full FPS oyunları için (CS).Lamzu Atlantis mi G PRO Superlight mı? Parasal olarak bakmayın. Tutuşum her ikisine de uyuyor elimde uyuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Atlantis veya Sora bak. Superlight'ı ele.

Sizce bu iki fareden en iyisi hangisi, Full FPS oyunları için (CS).Lamzu Atlantis mi G PRO Superlight mı? Parasal olarak bakmayın. Tutuşum her ikisine de uyuyor elimde uyuyor.

Net Lamzu Atlantis @Xantern hocamın dediği gibi sora da bakabilirsin. G PRO Superlight pek iyi bir tercih değil artık. Dilerseniz neredeyse aynı Shape'e sahip

Screenshot_20230523-112754.png

Vgn F1 Pro falan da alabilirsiniz.

Net Lamzu Atlantis @Xantern hocamın dediği gibi sora da bakabilirsin. G PRO Superlight pek iyi bir tercih değil artık. Dilerseniz neredeyse aynı Shape'e sahip

Screenshot_20230523-112754.png

Eğer en güçlüsü olsun dersen de Viper V2 Pro var.

Son düzenleme:
Tabii ki de Lamzu Atlantis öneriyorum. G PRO X Superlight çöp bir fare.

Sensör, Switch, fiyat, Lamzu Atlantis her şeyde kat kat önde.

Net Lamzu Atlantis @Xantern hocamın dediği gibi sora da bakabilirsin. G PRO Superlight pek iyi bir tercih değil artık. Dilerseniz neredeyse aynı Shape'e sahip.

Eki Görüntüle 1789826

Eğer en güçlüsü olsun dersen de Viper V2 Pro var.

Atlantis veya sora bak. Superlight'ı ele.

Teşekkür ederim dediklerinize katılıyorum. Kafama bir de şu takıldı.
Rtings diye bir site var biliyor musunuz bilmiyorum. Orada biraz geç gosteriyor nedense sensörü daha iyi olmasına rağmen sizce buna dikkat edilmeli mi? Denedim fareyi ama hiç oyle bir delay hissetmedim. Saçma geldi biraz.

Teşekkür ederim dediklerinize katılıyorum. Kafama bir de şu takıldı.
Rtings diye bir site var biliyor musunuz bilmiyorum. Orada biraz geç gosteriyor nedense sensörü daha iyi olmasına rağmen sizce buna dikkat edilmeli mi? Denedim fareyi ama hiç oyle bir delay hissetmedim. Saçma geldi biraz.
Biliyoruz tabii ki tam sorunun ne?

Hocam Lamzu Atlantis 3395 sensörü kullanıyor, g pro x superlighttan daha iyi. Motion sync teknolojisi+3395 daha keskin bir performans veriyor. Switch olarak superlight Omron 20M swtich kullanıyor, günümüz için çok kötü. Lamzu ise piyasanın en iyi mekanik switchlerinden huano blue shell pink dot kullanıyor. Lamzu ve g pro x arasındaki ms farkına aldanma onun sebebi Lamzuyu elinden kaldırdığın an biraz olduğu yerde beklerse uyku moduna geçiyor böylece pil daha geç tükeniyor. O yüzden ilk seferde MS yüksek gözüküyor.

Ben de Lamzu kullanıyorum yaklaşık 6 aydır ve senin gibi ağırlıklı olarak cs oynuyorum. Çok memnunum.

Sora mı Lamzu mu karşılaştırmasına da Lamzu varken sora alınmaz ama sora alırsan da pişman olmazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı