Lamzu Atlantis vs G PRO Superlight

Hocam Lamzu Atlantis 3395 sensörü kullanıyor, G PRO X Superlight'tan daha iyi. Motion Sync teknolojisi+3395 daha keskin bir performans veriyor. Switch olarak Superlight Omron 20M swtich kullanıyor, günümüz için çok kötü. Lamzu ise piyasanın en iyi mekanik switchlerinden Huano Blue Shell pink dot kullanıyor. Lamzu ve G PRO X arasındaki ms farkına aldanma onun sebebi Lamzu'yu elinden kaldırdığın an biraz olduğu yerde beklerse uyku moduna geçiyor böylece pil daha geç tükeniyor. O yüzden ilk seferde ms yüksek gözüküyor.

Ben de Lamzu kullanıyorum yaklaşık 6 aydır ve senin gibi ağırlıklı olarak CS oynuyorum. Çok memnunum.

Sora mı Lamzu mu karşılaştırmasına da Lamzu varken sora alınmaz ama sora alırsan da pişman olmazsın.

Birkaç sorum var?
1.alışma surecınız ne kadar surdu acaba cok merak ettım de?
2.o dedıgınız uyku modu yazılımdan kapanabiliyor mu?

Birkaç sorum var?
2017'den beri mionix castor kullanıyordum, 5-6 yıl sonra değiştirdim fareyi. Atlantis çok hafif ve rahat geldi alışma süreci gibi bir şey diyemem bir zaman sonra fark etmiyorsunuz zaten. Sanki yıllardır kullanıyormuş gibi hissediyorum Atlantisi. Uyku moduna birçok fare geçiyor, bunu bir sorun olarak algılama. Emin ol memnun kalacaksın zaten oyun oynarken hiçbir zaman bu sebepten ötürü şikayetim olmadı. Yazılımla değiştiremiyorsun.

Birkaç sorum var?
Firmware güncellemesi yayınladılar onun için ve bu sayede yükseliyor o uyku moduna giriş süresi, ancak ellemesiniz bile hissetmezsiniz zaten çok.

Geri
Yukarı