Lan kablo iki bilgisayarı birbirine bağlama

ibrahimemre16

Centipat
Daha fazla  
Masa üstü bilgisayarın D: dikine oyunlar yükledim Lan kablo ile leptopa bağladım d: diskini leptopa paylaştım veri aktarılıyor ama aktarma dan direk oyunları başlatıyorum ama çalışmıyor fare üzerindeki şey dönüyor ama hiç bir şey olmuyor oyuna girmiyor benim amacım tek alandan 2 bilgisayarda da aynı diskten oyun oynamak ikisinde de yüklemeden anlayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Son düzenleme:
Masa üstü bilgisayarın D: dikine oyunlar yükledim Lan kablo ile leptopa bağladım d: diskini leptopa paylaştım veri aktarılıyor ama aktarma dan direk oyunları başlatıyorum ama çalışmıyor fare üzerindeki şey dönüyor ama hiç bir şey olmuyor oyuna girmiyor benim amacım tek alandan 2 bilgisayarda da aynı diskten oyun oynamak ikisinde de yüklemeden anlayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
Sanmıyorum öyle olacağını. Flash bellekle aktarıp öyle oynayın bence.

Yani anladığım kadarıyla bir bilgisayardaki şeyi diğer bilgisayara lan kablosu bağlayarak onda da veri aktarımıyla oynamak istiyorsunuz, pek hayal edemedim ama bunun yerine oyunu 2 yere de atsanız daha mantıklı değil mi?

Detay verirseniz iyi olur, ne oynayacaksınız?

Ona göre daha iyi bir yöntem önerilir.

Masa üstü bilgisayar da d: diskinde oyunlar var ve bu oyunları Leptop da oynamak istiyorum ama leptopa yüklemeden ethernet kablosu ile bağladım oyun klasörünü leptopa paylaştım leptopdan oyun klasöre girdim oyuna tıkladım ama oyun çalışmıyor

Yani oyunlar masaüstü PC de olacak sadece Ethernet kablosu ile laptopa yüklemeden oynamak

Geri
Yukarı