LAN portu turuncu yanıyor

Dostum ısrarla w10 kurmamı söylüyorsun fakat dediklerinin hepsini yaptım zaten.

MSI AMD A68HM P33 - V2 2133 MHz
Lan driverini indir diyeceksen indirdim. Kurdum. Kabloyu degistirin derin uykuda gibisinden bir hata verdi. Kabloyu degistirdim sorun hala devam ediyor. Bilginize..
O zaman servise yollamak zorundasınız. Görünen o ki yazılımsal değil donanımsal bir arıza var.

Bu sürücüyü indirdiniz değil mi?
Screenshot_141.jpg

Olur da çok sağlıklı olmaz gibi geliyor. Yani LOL yada CS GO gibi oyunlarda ping sorunu yaratabilir. Günlük kullanımda ürünün kalitesine bağlı olarak yavaşlığını belki hissettirmeyebilir. Ben servise yollamanızdan yanayım. Tabi siz nasıl isterseniz öyle yapabilirsiniz. Belki lehimlerde bir sıkıntı olabilir. Beş dakikalık ufak bir operasyon ile bile düzeltilebilir. Bunu siz servise götürmeden bilemeyiz. Birçok ihtimal var.

Olur da çok sağlıklı olmaz gibi geliyor. Yani LOL yada CS GO gibi oyunlarda ping sorunu yaratabilir. Günlük kullanımda ürünün kalitesine bağlı olarak yavaşlığını belki hissettirmeyebilir. Ben servise yollamanızdan yanayım. Tabi siz nasıl isterseniz öyle yapabilirsiniz. Belki lehimlerde bir sıkıntı olabilir. Beş dakikalık ufak bir operasyon ile bile düzeltilebilir. Bunu siz servise götürmeden bilemeyiz. Birçok ihtimal var.
1 aylık bir tatilim var zaten. Sürekli yoğun çalışan birisiyim. Servise gidip gelmesini bekleyecek bir vaktim yok. Dediğim gibi USB İnternet kartı alıcam. MMPORG oyun oynuyorum. Ping sorunu çok olur mu sizce?
Wi-fi'den daha hızlı olacağını düşünüyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı