Çözüldü Laptobumun Görev Çubuğu Kısmındaki Kalın Çizgi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

selinozdil

Centipat
Merhaba başlıktan da gördüğünüz gibi; Windows 10 laptobun görev çubuğunun altında beyaz (eskiden yeşil) görev çubuğumun neredeyse yarısını kaplayan yatay kalın ve büyük olduğu için rahatsız eden bir çizgi var. Hadi biraz ince olsa neyse ama uygulamaları kapatıyor. Çözümünü bilen varsa yazabilir mi? Görüntüsünü aşağı koydum.
uu.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
bilmiyorum ama alalı 3 sene falan oldu eski de değil laptop.

peki ekranı değiştirsem sorun gider mi, yada bilgisayarcıya götürsem?
Yakın zamanda düşürdüysen veya darbe aldıysa bir şekilde bağlantıda bir sorun olabilir. Aslında garantisi de bitmiş sanırım. Bilgisayarının modelini yazıp yanına "teardown" veya "replacement" yazarsan bilgisayarını nasıl sökebileceğini öğrenirsin. Kabloyu çıkarıp takmak işe yarayabilir.
bilmiyorum ama alalı 3 sene falan oldu eski de değil laptop.

peki ekranı değiştirsem sorun gider mi, yada bilgisayarcıya götürsem?
Yakın zamanda düşürdüysen veya darbe aldıysa bir şekilde bağlantıda bir sorun olabilir. Aslında garantisi de bitmiş sanırım. Bilgisayarının modelini yazıp yanına "teardown" veya "replacement" yazarsan bilgisayarını nasıl sökebileceğini öğrenirsin. Kabloyu çıkarıp takmak işe yarayabilir.

Çözüm
Sorun ne bilmiyoruz tam olarak o yüzden garanti vermiyoruz.
pekala. en yakın zamanda bilgisayarcıya göstereyim :) teşekkürler belki onlar anlar.
tamam deneyeceğim teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı