Sararmış farın rengi nasıl kalıcı beyazlaştırılabilir?

Son düzenleme:
Bununla aynı işlevi gören ama farklı marka bir ürün kullanıyorum çok işi yarıyor 2-3 ay kalıcılığı oluyor.
Hocam zımpara ile yapılmasındansa bunu yapmak daha mı mantıklı sizce?

Eğer pasta makinesi varsa önce elinizle çok ince yani fazla ayar kacırmadan zımpara deneyin böyle yavaş yavaş farı inceltmemeye çalışın. Daha sonra pasta makinesi ile limon ve tuz karıştırıp deneyin daha önce arabamda yaptım işe yaramıştı bir de diş macunu öneririm pasta makinesi ile yedirin evde olanlar ile bunlar yapılabilir. Dışarıda yaptırıcaksanızda güvenli bir yere götürün farları zımparalarken iyice bozabilirler dikkatli olun.

Eğer pasta makinesi varsa önce elinizle çok ince yani fazla ayar kacırmadan zımpara deneyin böyle yavaş yavaş farı inceltmemeye çalışın. Daha sonra pasta makinesi ile limon ve tuz karıştırıp deneyin daha önce arabamda yaptım işe yaramıştı bir de diş macunu öneririm pasta makinesi ile yedirin evde olanlar ile bunlar yapılabilir. Dışarıda yaptırıcaksanızda güvenli bir yere götürün farları zımparalarken iyice bozabilirler dikkatli olun.
Bitane elektrikçi ustamız vardı ona yaptırdıkda sonuç alamamıştık. Pasta makinamızda yoktur maalesef. Uyarınıza dikakt edeceğim teşekkür ederim.
Birde en iyi yöntem zımparalamak mı yoksa ilaçlardan sürmek mi daha mantıklı?

Hocam zımpara ile yapılmasındansa bunu yapmak daha mı mantıklı sizce?

Hocam bu üründe hafif zımpara yapılabilir, ben bezle 2-3 dakika ovalıyorum öyle de oluyor.

Geri
Yukarı