Çözüldü Laptop açılırken ve oyuna girince cızırtı sesi çıkartıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ps4oyuncu1

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arada sırada bu ses geliyordu, takmıyordum. Şu an açılırken ve oyuna girdiğimde sürekli geliyor. Sadece masaüstünde kesiliyor ve çok rahatsız edici. Ne olur sorun nedir söyleyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arada sırada bu ses geliyordu, takmıyordum. Şu an açılırken ve oyuna girdiğimde sürekli geliyor. Sadece masaüstünde kesiliyor ve çok rahatsız edici. Ne olur sorun nedir söyleyin.

Bu işini görür.

Bu işini görür.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu sanki bir deneyeyim mi, sorun olur mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bu sanki bir deneyeyim mi sorun olur mu?

Niye sorun olsun ki, işlemleri dikkatlice yaparsın olmazsa yaptığın işlemleri tersine çevirirsin. Bu işler böyle...deneyim kazanmakta böyle bir şey...

Niye sorun olsun ki, işlemleri dikkatlice yaparsın olmazsa yaptığın işlemleri tersine çevirirsin. Bu işler böyle...deneyim kazanmakta böyle bir şey...

Eyvallah reis gaza geldim, pek bilmiyorum bu işleri daha doğrusu korkuyorum, deneyeyim bir.

Eyvallah reis gaza geldim pek bilmiyorum bu işleri daha doğrusu korkuyorum deneyeyim bir.

Reisss başardım, düzeldi vallahi çok mutlu oldum.

Eyvallah reis gaza geldim pek bilmiyorum bu işleri daha doğrusu korkuyorum deneyeyim bir.

Reisss başardım düzeldi vallahi çok mutlu oldum.

Eyvallah yardımcı olan herkese.

Geri
Yukarı