Laptop açılışında hafif fan cızırtısı

Egoist_08

Hectopat
Bilgisayar daha yeni ve bilgisayarı ilk açtığımda hafif bir cızırtı geliyor. Ve fanlar devreye giriyor normal kullanımda ise ara sıra oluyor bu sesler ama fan performansında bir sorun olmuyor. Bilgisayar boşta 34 derecede çalışıyor ki, bu da bir sorun olmadığını gösteriyor ama ara sıra fanlardan o cızırtıyı duyuyorum ve rahatsız oluyorum, ne yapmam gerekir?

Son düzenleme:
Sanırım Coil Whine değil hocam bilemedim. Servise mail falan atsanız video ile birlikte belki bir şeyler söyleyebilir.

Günlük kullanımda sorun olmuyor hocam bilgisayarın sıcaklık değerleri de gayet iyi zaten bu sesi genelde yalnızken duyuyorum ki cok sık olmuyor tehlikeli midir sizce?
Sanırım Coil Whine değil hocam bilemedim. Servise mail falan atsanız video ile birlikte belki bir şeyler söyleyebilir.

Zaten burada msi cihazlarla ilgilenen bir servis var en kötü oradan yetkili servis raporu alır cihaz değişimi talep ederim ama uğraşmak istemiyorum ama bir taraftan da tedirgin oluyorum işte bilemedim.

Hocam bilmiyorum o yüzden bir şey demem yanlış olur. Servise götürüp inceletseniz en azından içiniz rahat olur ya da ileride bir şey olursa bakın ben buraya getirdim diye belge falan gösterirsiniz.

Geri
Yukarı