Laptop aldıktan sonra neler yapılmalı?

omerkaran42

Zeptopat
İlk önce merhaba. Ben kendime yeni oyuncu dizüstü bilgisayar aldım aldıktan sonra yapmam gereken bir şey var mı? Çünkü bugün alındı ve laptoplardan pek anlamam. İlk alındığında yapılması gereken bir şey var mı?

Fredoss ise işletim sistemi kurup driverlari indirmeniz gerekiyor, varsa kendi yazılımını indirin oradanda ayarlar yapin(oyuncu laptopu dediğinize göre vardır)onun dışında tam performans almak için şarjda kullanin, bataryası daha yavaş ölmesi için pili kisitlayipta şarjda kullanabilirsiniz.

Fredoss ise işletim sistemi kurup driverlari indirmeniz gerekiyor, varsa kendi yazılımını indirin oradanda ayarlar yapin(oyuncu laptopu dediğinize göre vardır)onun dışında tam performans almak için şarjda kullanin, bataryası daha yavaş ölmesi için pili kisitlayipta şarjda kullanabilirsiniz.

Fazla tozlaniyormus toz için bir öneriniz var mı?

Fazla tozlaniyormus toz için bir öneriniz var mı?

İçini diyorsanız çalışırken illa tozlanacak, temiz bir ortamda kullanın sogutucu kullaniyorsaniz ona da dikkat edin aşağıdaki havayi cihazin içine atiyor birnevi çünkü. Onun dışında zaten termal macun yenilemek için illa 6-7 ayda açacaksınız veya gondereceksiniz orada temizlerler.

İlk önce merhaba. Ben kendime yeni oyuncu dizüstü bilgisayar aldım aldıktan sonra yapmam gereken bir şey var mı? Çünkü bugün alındı ve laptoplardan pek anlamam. İlk alındığında yapılması gereken bir şey var mı?
Donanım testlerini yap ikinci el ürün de gelmiş olabilir. Timespy, Diskmark vs vs.

Geri
Yukarı