Laptop almak için seçim beklenmeli mi?

silverland

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, iş ve Max Sims 4 oynamak için bir laptopa ihtiyacım olacak. Bütçem 12.000. bu bütçeye uygun ne alabailirim? Seçim de yakın sizce fiyatlar düşer mi beklesem mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, iş ve Max Sims 4 oynamak için bir laptopa ihtiyacım olacak. Bütçem 12.000. bu bütçeye uygun ne alabailirim? Seçim de yakın sizce fiyatlar düşer mi beklesem mi?

Neden düşsün? Seçim olur olmaz ekonomi düzelecek mi? Hangi taraf kazanırsa kazansın bir süre daha kötüye gidecek, dolar yükselmeye devam edecek yani bilgisayar fiyatları da artmaya devam edecek. İhtiyacınız varsa acil bilgisayara bekletmenin mantıklı bir sebebi yok bence.

Size kalmış. Ben olsam beklerdim 20k lık laptop 30k bile olsa vergisiz 15k ya geldiğini düşünürsen bence beklemek mantıkı. Şahsen kendim dolar ya da altın alırdım kenarda durur seçimden sonra alırdım.

Merhaba birçok eknomi uzmanı seçim sonrasında doların hangi taraf kazanırsa kazansın artıcağı yönünde görüş belirtiyor. Tabii seçim sonrasında kazanan hükümet vergi indirimine girer mi bilemem o yüzden kararınızı buna göre verin derim ama Özgür Demirtaş dolar hakkında 24-25 TL'leri bulacağını söylüyor bu durumda. Büyük ihtimal ithal olan elektronik cihazların fiyatlarında bir artış olacak gibi duruyor. Diğer sorularınız için yeterli bilgiye sahip değilim. İyi günler dilerim.

Kesinlikle bekleme ben laptop aldım kurtuldum. Ayrıca geçen yaz telefon almıştım S21 FE samsung değişim kampanyası başlatmış 10bin₺ verdiğim telefonu 15bin₺ ye alıyor s23 ile değiştireceğim zam gelmeden

Yeni konular

Geri
Yukarı