Laptop anlık göz kırpması

Laurus

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Orman Mühendisi
Herkese merhaba, bu anlık kararmaların sebebi ne olabilir? Ekran değişimi şart mı? Bilgisayarı daha servisten yeni aldım(chipset değişimi) bu halde geldi anlam veremedim. Kimseyi suçlamıyorum yanlış anlaşılmasın belki kargo ile gelirken yolda bir şey olmuştur belki de benim hatamdır sadece çözümünü merak ediyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam, laptolarda flex kablo önemli bir etken. Tam oturmamış olabilir. İlk önce buraya odaklanın.

Sevgili arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim, belki bahsettiğiniz işlemler kolaydır ama pek bilmediğim için servise göndermeyi düşünüyorum ve ek olarak ekranı başka bir monitöre bağladım ve göz kırpma ortadan kalktı. Ayrıca bir zamanlar ekranı videodaki gibi aşağı indirdiğimde görüntü beyaz oluyordu söylediğiniz gibi kablolardan kaynaklı olabilir, çok teşekkür ederim.

Sevgili arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim, belki bahsettiğiniz işlemler kolaydır ama pek bilmediğim için servise göndermeyi düşünüyorum ve ek olarak ekranı başka bir monitöre bağladım ve göz kırpma ortadan kalktı. Ayrıca bir zamanlar ekranı videodaki gibi aşağı indirdiğimde görüntü beyaz oluyordu söylediğiniz gibi kablolardan kaynaklı olabilir, çok teşekkür ederim.
Aynen hocam, yaptırdığınız yere geri gönderin. Bilseniz bile uğraşılmaz zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı