Laptop aşırı ısınıyor

EdinDzeko1907

Hectopat
Daha fazla  
Macununu hiç degiştirmedim virüs oldugundan ve evimin yakınlarında bilgisayarcı olmadıgı için yaptıramıyorum. Sogutucum var.

i5 2430M.
GT 520M.
HD 3000.
LoL 110 FPS.
Valorant 75 FPS.
PUBG Lite 55 FPS.

FPS iyi alıyorum ama ısınıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de aynı sorun cözüm yolu şunlar
1. Temizlet gerçekten farkı anlayacaksın
2. Yaz aylarında olduğumuz için hava sıcak ondan olabilir klimalı odada kullan yoksa vantiratörü pc nin üstüne tut
3.güç seçeneklerinden gelismiş güç ayarlarına gir orda en düşük işlemci durumu olcak onu biraz düşür (performans düşer bi tık )

Temizlemekten korkuyorum macunuda kendim yapamam 1 tur atamadan el demeyecek kadar ısınıyor macunu hiç degiştirmedim ama 2 yıl önce tozu alındı. Oyunları güç tasarufunda oynamayı denedim Valorant 30 FPS olunca ve drop yiyince dengeliye aldım en düşük ayarlarda (çözünürlülük hariç)
Laptopu 2011 Aralık ayında almıştık.

Temizlemekten korkuyorum macunuda kendim yapamam 1 tur atamadan el demeyecek kadar ısınıyor macunu hiç degiştirmedim ama 2 yıl önce tozu alındı. Oyunları güç tasarufunda oynamayı denedim Valorant 30 FPS olunca ve drop yiyince dengeliye aldım en düşük ayarlarda (çözünürlülük hariç)
2 yıldır tozunu almamışsınız ve büyük ihtimalle macunu da bitmiştir. Bilgisayar tamircisine götürün onlar bakımını yapar.

Yeni konular

Geri
Yukarı