Laptop bakımı ne kadar tutar?

Daha fazla  
Merhaba, yazım yanlışlarım için özür dilerim yarın okul var aklıma takıldı hemen foruma girdim. Öncelikle başlıktaki gibi bakım yaptırmam lazım, fan temizliği iç temizlik termal macun gibi şeyleri halletmem lazım. 1-2 yıldır bakım görmedi(maalesef üşendim).CPU oyunda 90'a çıkıyor boşta 70 derece. Fiyat aralığı lazım cevaplarınız, için teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, yazım yanlışlarım için özür dilerim yarın okul var aklıma takıldı hemen foruma girdim. Öncelikle başlıktaki gibi bakım yaptırmam lazım, fan temizliği iç temizlik termal macun gibi şeyleri halletmem lazım. 1-2 yıldır bakım görmedi(maalesef üşendim).CPU oyunda 90'a çıkıyor boşta 70 derece. Fiyat aralığı lazım cevaplarınız, için teşekkürler :)

Bir bilgisayarcıya yaptıracaksanız termal macunu kendiniz alın, işlem esnasında cihazınızın başında durun. 150-200 TL alır muhtemelen. Bazıları abartı fiyatlar isteyebiliyor.

400-700 Türk lirası arası tutar diye düşünüyorum ama yaşadığınız şehre göre fiyatlarda oynama olabilir.
İç temizlik genel olarak 150-300 Türk lirası tutar.
Macun değişimi genel olarak kaliteye göre 400-800 Türk lirası tutar.

Ah ah para vermeyeyim evde yaparım demiştim sonra bilgisayar açılmamıştı paşa paşa götürmüştüm açılmıyor diye adamda hallettim bir de temizledim deyip temizlik parası da kitlemişti. Aklıma gelince yine sinir oldum.

Geri
Yukarı