Laptop bataryasını çıkarınca açılmıyor

Galaktik Nasus

Centipat
Daha fazla  
Laptop bataryasını çıkarıp kullanmak istiyorum ama çıkardığımda prize takılı olsa da açılmıyor. Normalde laptoplarda oluyor ama neden olmadı? Yanlış bir şey mi yapıyorum? Yardımcı olursanız sevinirim.

Laptop bataryasını çıkarıp kullanmak istiyorum ama çıkardığımda prize takılı olsa da açılmıyor. Normalde laptoplarda oluyor ama neden olmadı? Yanlış bir şey mi yapıyorum? Yardımcı olursanız sevinirim.
Laptop modeli ne ? Bir de bataryayı takıp prizde çalıştırın ve bataryayı sonra sökün öyle çalışıyor mu? Bir de bataryayı takıp adaptörü de takın ve sürekli şarj ediyor mu yoksa arada bir şarj etme ibaresi gidiyor mu bir bakın.

Son düzenleme:
Neden olduğunu anlamadım fakat batarya ömrünün sonuna geldiyse takılı kullanman bir zarar vermeyecektir. Ben de 10 yıldan uzun süredir takılı kullanıyorum
Laptopun şarj girişinde ışık yanıp sönüyordu açıp bakmak istedim açtım ve batarya azıcık şişmiş gibiydi çıkarmak istedim ama olmadı

Laptopun şarj girişinde ışık yanıp sönüyordu açıp bakmak istedim açtım ve batarya azıcık şişmiş gibiydi çıkarmak istedim ama olmadı
Batarya şiştiyse takma o zaman, boş ver. Yan sanayi bir batarya ya da varsa kullanılmış, bu modelin bataryasını alıp takabilirsin.

Geri
Yukarı