Laptop bayram tatilinde de onarilmaya devam edecek mi?

• Konuyu başlatan g770
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 87

g770

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba Excalibur laptopum var. Bugün servise gitmesi için Teknosa'da işlem yaptırdım. Şimdi eve geldim ama aklımda bir soru var. Bayram tatilinde kimse çalışmıyor. Bayram tatilinde laptopum orada kalmaya devam mı edecek yoksa tatilde de gönderim saglarlar mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tatilde gönderim sağlanmayabilir şirket 9 gün bayram tatili verirse. Vermezse de kargo şirketleri çalışmıyor yani bayramdan sonraya kalır haftaya gelmezse.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam genelde teknik servisler taşeron sistemle çalışıyor. X bir firma büyük bir binaya servisler için daireler oluşturuyor tek tek markalara hizmet vermek amacıyla her şeyi sağlıyor. Biz her tatil gününde tatil yapıyorduk. 2-3 şube çalışıyordu sadece.

Merhaba Excalibur laptopum var. Bugün servise gitmesi için Teknosa'da işlem yaptırdım. Şimdi eve geldim ama aklımda bir soru var. Bayram tatilinde kimse çalışmıyor. Bayram tatilinde laptopum orada kalmaya devam mı edecek yoksa tatilde de gönderim saglarlar mi?
Hocam kullanıma engel olmayan bir şey ise keşke bayramdan sonra verseydiniz... En üzücü durum :(

Geri
Yukarı