Çözüldü Laptop bir anda yavaş açılmaya başladı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kadir okkur

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 hafta kadar önce laptopuma Forza Horizon 4 kurdum ve belli bir süre oynadım. Bu süre zarfında Windows da güncelledim, ekran kartını da ve laptopa Forza girdiğinden beridir 10 saniyeden az sürede açılan bilgisayar tam 1 dakika 50 saniyede açılıyor. Disk kontrolu yaptığımda %6,6 parçalanmış gözüküyor, kırmızı.

Ne yapmam gerekiyor, bir fikri olan var mı? Zaten Forza'da son Windows güncellemesinden sonra 5 dakika oynatıp crash atıyor.
Laptop Lenovo IdeaPad 3 5500U.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bir okuma / yazma testi yapabilir misiniz?

En kısa sürede yapacağım hocam.

IMG_20231123_153617.jpg

IMG_20231123_153617.jpg

Çözdüm hocam çözdüm zaten artık Forza crash veriyor diye oyunu kaldırdım yeniden başlattım eskisi gibi 10 saniyede açıldı PC.

IMG_20231123_153617.jpg

Çözdüm hocam çözdüm zaten artık Forza crash veriyor diye oyunu kaldırdım yeniden başlattım eskisi gibi 10 saniyede açıldı PC.

Problemi de Forza'nın Windows Microsoft'la entegre olmasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum.
Bir okuma / yazma testi yapabilir misiniz?

IMG_20231123_153617.jpg

IMG_20231123_153617.jpg

IMG_20231123_153617.jpg

Problemi de Forza'nın Windows Microsoft'la entegre olmasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı