Laptop boyamak için boya tavsiyesi

Metal bir malzemeden yapılmamış ise cihaz asla boyamayın. Ayrıca metal üzerinede güzel olur demiyorum. Boya üzerinde boya yapmak her zaman sıkıntılıdır. Aynı renk ile boyarsanız sorun olmaz ama yinede güzel olacağını hiç sanmıyorum.

Boya işine hiç bulaşma, güzel bir sticker işini fazlasıyla görecektir. Hepsiburada, Gittigidiyor, N11 gibi sitelerde çeşit çeşit sticker var, seç beğen al. Aşağıya bir örneğini bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nerelerini boyayacaksın? Cihazın malzemesi ne?
Nerelerini boyayacaksın? Cihazın malzemesi ne?
Klavyenin üstünü ve dış kasasını kırmızı renge çevirmek istiyorum sert plastik kasa
Boya işine hiç bulaşma, güzel bir sticker işini fazlasıyla görecektir. Hepsiburada, Gittigidiyor, N11 gibi sitelerde çeşit çeşit sticker var, seç beğen al. Aşağıya bir örneğini bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sorunum çözüldü nerde işaretleyin saol verdiğin bilgi için

Akçalı'nın boyaları basit boya yapmak için birebir.
Eğer beceriniz varsa tüm kasanın sökülerek boyanmasını ve donanımların boyandıktan sonra tekrar toplanmasını tavsiye ederim. Maskeleme ile istediğiniz görüntüyü alamayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı